en iyi cs:go kasaları
Amazon Prime Video Fiyatları Güncel

Amazon Prime Video Fiyatları Güncel

Jabrayilov
19-03-2021 - Haber -

Yurt dışında hizmet veren Amazon Prime Video artık Türkiye’de de hizmet vermeye başladı. Hal böyle olunca herkes Amazon Prime Video fiyatları ne kadar diye merak etmeye başladı. Amazon Prime Video aracılığıyla dizi ve filmler izleyebilirsiniz. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde Amazon Prime Video’nun içerikleri oldukça beğenilmektedir. Türkiye’de hizmete başlamasıyla birlikte benzeri platformların abone sayısını azaltıcı etkide bulunacağı tahmin ediliyor.

Amazon Prime Fiyatları Belli Oldu

Yurt dışında benzeri platformlarla kıyasıya rekabet eden Amazon Prime’ın ücretleri merak konusu oldu. Merakla beklene Amazon Prime fiyatları belli oldu. Amazon Prime erişiminizi sağladıktan sonra herhangi bir satın alma işlemi yapabilirsiniz. Amazon Prime Video fiyatları dizi, film keyfinize uygun ücretlerle ulaşmanızı sağlayacaktır.

Amazon Prime Türkiye Fiyatları Ne kadar?

Sürekli dalgalanan döviz kurları sebebiyle abonelik fiyatları oldukça yüksek beklendi. Ancak Amazon Prime kullanıcıyı ters köşe yapacak gayet makul fiyat teklifleri sundu. Amazon Prime Türkiye fiyatları kullanıcıları oldukça memnun etti. Amazon Prime aboneliği ayda sadece 7,90 olarak açıklandı. Bu ücretin içine Amazon Prime Gaming ve Amazon Prime Video fiyatları da dahildir. Ayrıca ilk 30 gün ücretsiz deneme süresi de sunmaktadır. Amazon Prime uygun fiyatları ile rakiplerini zor durumda bırakacağa benziyor.

Amazon Prime Üyeliği Nasıl Yapılır?

Amazon Prime Video fiyatları size uygun geldiyse Amazon Prime üyesi olmak isteyebilirsiniz. Aşağıda yer alan adımları takip ederek kolayca Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Aşağıdaki anlatımda 30 günlük ücretsiz deneme hakkına nasıl erişebileceğinizi de öğreneceksiniz.

  1. Öncelikle www.primevideo.com adresine gidin.
  2. Gittiğiniz web adresinde size iki seçenek sunulacaktır. Birincisi “Prime üyesi misiniz? Giriş yap”, ikincisi “30 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlatın”. 30 gün ücretsiz kullanmak için ikinci seçeneği seçin.
  3. Karşınıza açılan yeni ekrandan “Amazon hesabınızı oluşturun” butonuna tıklayın.
  4. Formda istenen kişisel bilgilerinizi doldurun.
  5. Ödemeyi gerçekleştirebilmek için istenen kredi veya banka kartı bilgilerinizi dikkatlice doldurun.
  6. Ödeme yöntemleri arasından size uygun olanı seçin
  7. 30 gün ücretsiz denemenizi başlatın, daha sonra ödeyin” butonuna tıklayın.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz