Cs Go Yeni Operasyon Detayları

Cs Go Yeni Operasyon Detayları

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS: GO  yeni operasyonun çıkış tarihi ile ilgili söylentiler oyuncuların akıllarını bir hayli karıştırdı. Herkes heyecanla CS GO yeni operasyon gelsin diye bekliyor. Yeni operasyon hakkında edinilen bilgiler olsa da bazı özellikler hala gizemini koruyor. 

Counter Strike: Global Offensive’in yeni operasyonun zor ve dolu olması isteniyor. Oyuncuların isteği rekabeti doruğa çıkarmak ve kıyasıya oyunlar ortaya koymak. CS: GO yeni operasyon hakkında tüm detayları bu yazımızda sizler için aktaracağız.

CS GO Yeni Operasyon Detayları Nelerdir?

Oyunlarda oluşacak değişiklikler artık sosyal medya platformlarından takip ediliyor. CS: GO’nun geliştiricisi Valve’den herhangi bir açıklama yapılamayınca gözler sosyal medyaya döndü. Valve’in sosyal medya hesaplarında da herhangi bir hareketlilik gözlemlenemedi.

Twitch ve YouTube canlı yayınlarında operasyonun detaylarını pek çok kişi tartışıyor. Herkesin kendine göre bir tahmini bulunuyor ancak hiçbiri belirsizlik ortamını sonlandıramıyor. CS GO yeni operasyon hakkında biraz da olsa bilgi veren ilk kişi Nors3 oldu. Valve ile yakınlığıyla tanınan bu sosyal medya hesabı, Tuscan haritasının geliştirildiğini ve Source 2’de güncellemeler yaşandığını aktardı.

Çok kısıtlı bilgiler paylaşmasının sebebinin Valve olduğu tahmin ediliyor. Yeni operasyonla heyecanı artırarak daha çok kişinin oynamasını istiyorlar. Dijital savaş oyunu pazarındaki rekabet oldukça arttığı için oyunda oluşan her yenilik büyük öneme sahip oluyor. Eskiden olsa hemen duyuracakları şeyler başka oyunlar tarafından olumsuz etkilenmesin diye son ana kadar gizli tutabiliyorlar.

CS GO Yeni Operasyon Ne Zaman Geliyor?

CS GO yeni operasyon hakkında merak edilen bir diğer nokta ise ne zaman geleceğidir. Oyuna eklenme tarihi hakkında da Valve herhangi bir açıklama yapmadı. Nors3 ise Twitter hesabından 10. operasyonun onaylandığını ve çok yakında çıkacağını paylaştı.

Bu paylaşımın ardından herkes Valve tarafından bir hareketlilik bekliyor. Ne kadar sessiz kalsalar da birkaç hafta içinde yeni operasyonun geleceği herkes tarafından biliniyor. Net tarihi belli olmasa da aralık ayına girilmeden 10. operasyonun gelmesi muhtemel gibi görünüyor. Tarih netleştiğinde yazımızı sizin için yenileyip en güncel bilgileri aktaracağız.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz