Discord Spotify Dinliyor Yapma Mobile

Discord Spotify Dinliyor Yapma Mobile

Jabrayilov
26-03-2021 - Teknoloji - Discord

Discord Spotify dinliyor yapma son dönemlerde kullanıcılar arasında oldukça popülerleşiyor. Kullanıcılar bu özelliği çok beğeniyor ve birçok kişi durumunda Spotify dinlediğinin gözükmesinden hoşlanıyor. Popüler bir akım haline gelen bu durumu, neredeyse Spotify hesabı olan herkes yapıyor. 

Spotify Premium abonelik sahiplerini çok daha farklı özellikler bekliyor. İsteyen bir kişi sunucusunda bulunan arkadaşlarıyla birlikte şarkı dinleyebiliyor. Onların DJ’i haline gelebiliyor. 

Discord Spotify Dinliyor Yapma Mobile

Mobil’de Discord Spotify dinliyor yapma şu şekildedir:

 

  • Discord uygulamasını açın ve ayarlara gidin.
  • “Kullanıcı ayarları” içerisinde yer alan “bağlantılar” kısmına devam edin.
  • Bağlantılar kısmında Spotify dahil olmak üzere birçok uygulamanın logosu olacaktır.
  • Spotify logosuna tıklayın. Discord’u Spotify’a bağlayacağınızı açıklayan metni okuyup onaylayın.
  • Böyelece Spotify hesabınız Discord’a bağlanmış olacaktır. Bunun profilinizde görünmesi için bağlanan hesaplar içerisinde Sotify’ı bulun.
  • Profilinizde Spotify adınızın kullanılmasını istiyorsanız “Display on profile” ifadesini aktif hale getirin.
  • Durum olarak görünmesini yani Spotify dinliyor yapmak için “Display Spotify as your status” seçeneğini aktif hale getirin.

Bunun yanı sıra dinlediğiniz şarkıları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için Spotify Premium aboneliğinizin olması gerekir. Uygulamada müzik dinlerken davet atarak arkadaşlarınızın sizinle birlikte dinlemesini sağlayabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın Spotify abonesi olmasına gerek yoktur. Sadece sizin Premium aboneliğimizin olması yeterlidir. Bu özellik sayesinde müzik keyfinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz