La Casa De Papel 6. Sezon Çıkacak mı?

La Casa De Papel 6. Sezon Çıkacak mı?

alextugani

La Casa De Papel 6. sezon ne zaman çıkacak? La Casa De Papel 6. sezon çıkacak mı? Büyük hayran kitlesine sahip dizinin uzun zamandır biteceği konuşuluyordu. Hatta diziyi satın alan Netflix işe el atmasaydı büyük ihtimalle darphane soygunu dizinin de sonu olacaktı. Hayranlarını üzmemek için diziyi devam ettiren Netflix yeni sezon için ne karar verecek, yeni açıklamalar var mı?

La Casa De Papel 6. Sezon

Netflix’in satın aldığı ve beklenmedik süksesiyle karşılaştığı La Casa De Papel izleyicisini hep mutlu etti. Biz izleyenlerin 5. Sezondan sonraki beklentisi yeni sezonun gelip gelmeyeceği. La Casa De Papel yeni sezon çıkacak mı, kadroda değişiklik var mı ve yeni sezon projesi. Hepsi yazımızın devamında.

La Casa De Papel 6. Sezon Çıkacak mı?

En başından söyleyelim La Casa De Papel’in yeni sezonu yani 6. Sezonu olmayacak. Netflix resmi twitter hesabından bir paylaşım ile oyunculara ve dizi veda etti.

La Casa De Papel Konusu Nedir?

Soygun ve suç dizisi olan LCDP en basit şekilde bir grup hırsızın devlet için çok önemli olan kurumları soyması üzerine gelişen olayları ele alır. Olaylar yaşanırken hem soygun sırasında yaşananları hem soygunu planlayanları hem de hırsızları yakalamaya çalışanları izliyoruz. Neredeyse her bölümünde ekibimiz kapana kısılıyor ama hiç merak etmeyin. Hepsi ''planın bir parçası''

La Casa De Papel Yeni Sezon

Dizinin yeni sezonu olmayacak ama yeni sezonun çıkmaması sevdiğimiz karakterlerden ve oyunculardan uzak kalmamızı gerektirmez. Özellikle Pedro Alonso’yu seviyorsanız kendisini pek özlemeyeceksiniz. Alonso yakın zamanda canlandırdığı Berlin karakterinin başrol olduğu ve yüksek ihtimalle soygun öncesini anlatan bir dizi yapacaklarını, Berlin karakterini kendisinin canlandıracağını açıkladı.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz