LoL Bebek ejderhaları ve gezici Baron’u test etti!

LoL Bebek ejderhaları ve gezici Baron’u test etti!

LoL oyuncuları Summoner’ın Rift arazisi değişikliklerinin rastgele olduğundan şikayet ediyor, tekrar düşünün. Gezici bir Baron Nashor’a sahip olabilirdik.

Canavarları Lig deneyiminin daha büyük bir parçası haline getirmek için, oyuncu olmayanları mücadeleye dahil etmek için çeşitli deneyler yaptı. Buff oyuncularının test edildiği bebek ejderhalar ve geliştiriciler güçlü bir minyon ordusu oluşturup kullanmak için “askere alma” yeteneği üzerinde duruluyor..

lol baby dragons
Jungle Ordusu

Bu, Zz’Rot Portalına benzer şekilde çalışır, burada ek canavarlar düşman Nexus’u itmek için minyonları takip eder.

Ve canlı sunucuların korkulu rüyası en korkunç deneylerden birinde de dolaşan Baron Nashor var.

  • Daha fazla oku : LoL TFT En iyi Komplar
LoL bebek baron askere alma yeteneği
askere alma yeteneği

LoL yazarı Cashmiir, “Baron, çok uzun süre göz ardı edilirse kavga etmek için çukurunu terk edecekti, aslında bağırıyordu,‘ 1v1 ME BRO!” dedi.

Baron zaten çukurunda korkunç bir rakip olmasına rağmen, Rift’in diğer kısımlarında canavar tarafından pusuya düşürülmek kabus olurdu.)

Bu deneyler aslında Lig’in sezon öncesi dönemine gelmedi, ancak geliştiriciler ejderhaların daha büyük bir role sahip olmasını istediklerini biliyorlardı.Rift’in arazisine büyük bir revizyon ile Riot, oyunun önemli bileşenlerini değiştirmeden gerçekten eşsiz bir deneyim yarattı.

Sezon öncesi değişikliklerde tecrübeli oyuncular için hazırlanın – Lig Ranked 8 Ocak’ta başlıyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz