Netflix Hediye Kodu

Netflix Hediye Kodu

Jabrayilov

Online dizi ve film izlemek için ilk akla gelen platform Netflix, maalesef belirli bir ücrete tabi. Aylık 17,99 TL ile 41,99 TL arasında değişen fiyatlar ödeyerek Netflix abonesi olabilirsiniz. Aylık olarak bu ücreti ödemek istemeyenler Netflix hediye kodu arayışına başlamaktadır.

Netflix Hediye Kodu

Hiçbir ücret ödemeden sahip olacağınız hediye kodları yoktur. Bunu size, bu site dahil olmak üzere hiçbir web sitesi vaat edemez. Böyle bir vaatte bulunan sitelerin açık bir şekilde dolandırıcılık uygulamaları yaptığını aklınızdan çıkarmayın.

Netflix Hediye Kodu İçin Neler Yapmalıyım?

Ücretsiz hediye koduna sahip olabilmeniz için size birçok seçenek sunacaklardır. Bu seçeneklerin başında bazı ürün ve hizmetleri satın almanız karşılığında size hediye kodu verilecek olması teklifi gelir. Aylık Netflix abonelik ücretleriyle karşılaştırıldığında, hediye kodu kazanmak için alışveriş yapmak daha avantajlı görünecektir.

Bir aylık abonelik ücretine bir yıl Netflix üyesi olabileceğiniz yanılgısına kapılabilirsiniz. Ancak bu alışverişin sonucu hüsranla bitecektir. Size verilen hediye kodunun Netflix bünyesinde hiçbir karşılığı bulunmayacaktır.

Dolandırıcıların kullandığı bir diğer seçenek ise çekilişler düzenlemektir. Çekiliş sonucunda Netflix kodu kazanacağınızı vaat ederler. Çekilişe katılabilmeniz için sizden çeşitli eylem ve görevler isterler. Bu tarz taleplerde bulunan çekilişlerden ve çekilişi düzenleyen yapıdan uzak durmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Netflix Hediye Kodu Nasıl Kullanılır?

Kazandığınız hediye kodlarını nasıl kullanabileceğinizi merak edebilirsiniz. Size verilen kod geçersiz olacağı için maalesef hediye kodlarını kullanamayacaksınız.

Eğer, güvenilir indirimler ve fırsatlar arıyorsanız Netflix şirketinin kendi düzenlediği kampanyaları takip ediniz. Netflix, yıl boyunca çeşitli zamanlarda kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalara dahil olarak hediye ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz Netflix deneme sürümünü kullanarak, yasal bir şekilde Netflix içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Netflix Hediye Kartı Nedir?

Netflix hediye kartı, Netflix hediye kodu ile çok karıştırılmaktadır. Satın alacağınız hediye kartını bir kod aracılığıyla aktif edebiliyorsunuz. İnsanların düştüğü bu yanılgıyı kullananlar ücretsiz hediye kodları vaat etmektedir. Dikkat etmeniz gereken nokta şudur ki, Netflix hediye kartları yasal olduğunu kanıtlamış online alışveriş sitelerinde ücret karşılığında satılmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz