PUBG Ghost Ne Demek?

PUBG Ghost Ne Demek?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

Mihrain’in Twitch yayınında PUBG ghost olanlara yakında yaptırımlar geleceği yönündeki açıklaması PUBG ghost ne demek? sorusunu akıllara getirdi. Yapımcı şirket Tencent Games neden ghostlar için mesai harcıyor merak edildi. PUBG oyunundaki ghostlar hakkında merak edilen her şeyi bu yazımızda açıklayacağız.

PUBG Ghost Ne Demek?

Birçoğunuz canlı oyun yayını yapanları takip ediyorsunuzdur. Profesyonel düzeydeki oyuncular oyun deneyimini paylaşmak, para kazanmak ve kendilerini geliştirmek amacıyla çeşitli platformlarda canlı yayınlar yapıyorlar. Ghostlar, oyunculara bu platformları kullanarak musallat oluyor.

Ghostların amacı yayın yapan profesyonel oyuncunun oyununu bozmaktır. Stratejisini dağıtıp kaybetmesini istiyorlar. Canlı yayın başladığında izleyicilerden bazıları oyuncuyla aynı oyuna giriyor. Oyuncunun oyununu sabote ediyorlar. Bir yandan yayını izledikleri için haksız rekabet sağlamış oluyorlar. 

Normalde çok rahat kazanabilecek olan profesyonel oyuncular ghostlarla uğraşmak zorunda kalıyor. PUBG ghost da PUBG oyunu oynarken aynı davranışı uygulayan kişilerdir. Bazıları tamamen ilgi çekmeye çalışıyor ve profesyonel oyuncuların etrafında ateş etmeden dönüyorlar. 

Ghostlar Süresiz Ban Alabilir

Çok takipçisi olan yayıncıların en büyük dertlerinden biri olan ghostlara yakın zamanda kötü haber gelebilir. Yazının başında bahsettiğimiz gibi ünlü Twitch yayıncısı Mihrain, yayınında ghostlar hakkında PUBG yetkilileri ile konuştuğunu ve onların da bu konuda yaptırım uygulamaya başlayacaklarını dile getirdi. 

PUBG’nin ghostlara uygulayacağı en etkili yaptırım süresiz ban olacaktır. İlerleyen günlerde neler uygulanacağını hep beraber göreceğiz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz