PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

admin

PUBG Mobile’da birbirinden farklı isimler kullanmak ve ismini diğerlerinden farklı yapmak isteyen oyuncular genel olarak PUBG görünmez harf kullanıyor. Bu yazımızda size nasıl isminizde boşluklar bırakabileceğinizi ve görünmez harfi nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

PUBG Görünmez Harf Nedir?

PUBG oynarken ‘Dark Lord’ gibi boşluk kullanarak yazılmış isimlere rastlamışsınızdır. PUBG isim yazarken boşluk kullanılmasına izin vermediğinden normal boşluk tuşunu kullanmak istediğinizde hata verecektir.

Bununla birlikte birçok kişi isminde boşluk kullanabiliyor. Oyundaki adınızda boşluk kullanmak istiyorsanız bunu yapabileceğiniz iki yöntemi sizinle paylaşacağız. Paylaştığımız yöntemlerle hem mobil cihazınız hem de emülatörünüz üzerinden isminize boşluk koyabileceksiniz.

PUBG Görünmez Harf Nasıl Kullanılır? Mobil Cihazlar

Önereceğimiz iki yöntem de kolayca kullanabileceğiniz yöntemler. Yöntemlere geçmeden önce yapacağınız işlemlerin denenmiş ve sorunsuz çalışan işlemler olduğunu söylemek istiyoruz. Bu nedenle çıkabilecek hiçbir problemden sorumlu değiliz.

İlk yöntemimiz sadece kopyala-yapıştır ile kullanabileceğiniz kadar basit bir yöntem. Aşağıdaki listede yer alan aşamaları adım adım uygulayarak hatasız ve kolay bir şekilde isminizde boşluk kullanabilirsiniz.

  1. İlk olarak oyunu açıp profil sayfasına girin.
  2. Profil sayfanızda, isminizin yanında bir kalem işareti göreceksiniz. Ona tıklayarak isim düzenleme penceresini açın.
  3. Açılan pencereye kullanmak istediğiniz ismi yazın.
  4. İsimde boşluk kullanmak istediğiniz yere ‘ Ħ ‘ veya ‘ Ī ‘ harflerinden birini kopyalayıp yapıştırın.
  5. Onayladıktan sonra isminize yapıştırdığınız harfler boşluk olarak görünecek ve sistem bunları harf olarak kabul edeceğinden herhangi bir hata vermeden kabul edecektir.

PC ve Emülatör Üzerinden PUBG Görünmez Harf

İkinci yöntem de ilkine benzer bir mantıkla çalışıyor. Bununla birlikte ikinci yöntem daha çok PC ve emülatör kullanan oyunculara yönelik. Bu yöntemi mobil cihazlarda kullanmak pek mümkün olmadığından PC veya emülatör üzerinde uygulamanız daha doğru olacaktır.

  1. İlk olarak oyunu açıp profil sayfasına girin.
  2. İsminizin yanındaki kalem işaretine tıklayın ve düzenleme penceresini açın.
  3. İstediğiniz ismi yazarken boşluk kullanmanız gereken yere geldiğinizde ‘alt’ tuşuna basılı tutarken ‘0160’ yazın.
  4. ‘alt+0160’ kısayolu karakter tablosundaki boşluk karakterinin kısayoludur. Bu kısayol sayesinde normal boşluk yerine karakter olan boşluk işaretini kullanmış olacağız. Bu sayede oyun boşluk karakterini kabul edecek ve hata vermeyecektir.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz