PUBG Mobile 18.Sezon RP Ödülleri

PUBG Mobile 18.Sezon RP Ödülleri

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile 17. sezon henüz yeni başlamasına rağmen oyuncular 18. sezon hakkında pek çok şey merak ediyor. Özellikle PUBG Mobile 18.sezon RP ödülleri, herkes tarafından araştırılıyor. Her sezonda Royale Pass ödülleri araştırılıyor ve oyuncular sezon başlamadan bazı ödülleri gözüne kestiriyor.

PUBG Mobile’de benzer ögeler ödül olarak verilse de hiçbir zaman aynı ödül iki kere verilmemiştir. Her sezonda birkaç tane ilginç ödül olur ve bu ödüllerin yanı sıra beklenen kaplamalar verilir. Ödüller genellikle kostüm ve kaplama üzerinedir. PUBG Mobile’de farklı kaplamalara sahip olmak oyuncuların popülerliğini arttırır. Maç esnasında nadir bulunan kaplamaya sahip bir oyuncu görüldüğünde, diğer oyuncular onun profesyonel bir oyuncu olduğunu düşünerek adeta ondan saklanır. Bu yazımızda PUBG Mobile 18.Sezon RP ödülleri nelerdir sizlerle paylaşacağız.

PUBG Mobile 18.Sezon RP Ödülleri Nelerdir?

PUBG Mobile bir sezon gelmeden önce RP ödülleri araştırılmaya başlanır. Oyunun sıkı takipçileri ve oyun hakkında içerik üreten kişiler gelecek ödüllere göre hazırlık yapmaya başlar. RP ödüllerinin ne olacağına dair resmi açıklama yapılmadığından tüm ödüller sezon geldiğinde görülür.

RP ödüllerinin neler olacağına dair resmi açıklama yapılmasa da Çin sunucularından edinilen bilgilere göre bazı tahminler yapmak mümkündür. PUBG’ye eklenen bir yenilik öncelikle PUBG Mobile Çin sunucusunda denenir ardından diğer sunuculara da eklenir. RP ödülleri hakkında tahmin yapmak için zaman dilimine göre oyunun büründüğü temaya dikkat edilmelidir. Şu an kış dönemine göre şekillenmiş olan PUBG Mobile’ın 18. sezonda da kış ve buz üzerinden devam etmesi beklenmektedir.

18.sezon RP ödüllerine dair resmi bir açıklama olmasa da yerli ve yabancı forumlarda, oyun bloglarında, YouTube veya Twitch yayınlarında, Discord kanallarında konu ile ilgili pek çok şey tartışılır. Bu kaynaklar üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda 18.sezonda gelmesi muhtemel olan RP ödüllerini bir araya getirdik. PUBG Mobile 18.sezon RP ödülleri şu şekildedir:

  • Buz desenli mavi renkte kask
  • Yeni Famas kaplaması
  • Yeni tava kaplaması 
  • Buz temalı kostüm
  • Yeni M762 kaplaması 
  • Yeni Scar-L kaplaması 
  • Yeni M416 kaplaması 
  • Yeni Dacia kaplaması 
  • Yeni paraşüt deseni 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz