PUBG Mobile 21. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Mobile 21. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

alextugani

PUBG Mobile 21. Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusu herkesin merak ettiği konulardan biri haline geldi. O zaman buyrun kafanızdaki soru işaretlerini kaldıralım.

PUBG Mobile 21. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Mobile 21. Sezon Ne Zaman Başlayacak Oyuncuların en sevdiği oyunlardan biri haline gelen PUBG Mobile 20. sezonunu yakında kapatıyor. 21. Sezonun açılış tarihi hakkında çeşitli söylentiler piyasada dolanmaktaydı. Yapımcılar da bu karmaşadan sıkılmış olacak ki tarihleri açıklamaya karar vermişler. 21. sezonun açılma tarihi 14 Eylül 2021 olarak duyuruldu. Yeni sezon başlamadan aklınızda kalan yeni taktikleri deneyip işe yarayıp yaramadığınızı kontrol etmenizi öneririz. Bu sayede yeni sezona daha hazır olup bomba gibi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Daha Fazla Oku : PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları (2021)

PUBG Mobile Royal Pass Paketleri

PUBG Mobile yeni sezon ödülleri henüz açıklanmadı. Sezon başladıktan sonra yeni sezonun özellikleri ve Royal Pass paketlerinin detayları açıklanacak. Şuan bildiğimiz kısım Royal Pass 2 farklı paket olarak oyuna eklenecek;

  • PUBG Mobile Royale Pass Paketi : 300 UC
  • PUBG Mobile Elite Pass Plus Paketi : 1800 UC

Öğrenmek istediğiniz başka detaylar veya paylaşmak istediğiniz bilgiler varsa yorumlardan bize iletebilirsiniz. Yeni sezonda hepinize başarılar dileriz. Umarız önceki sezonda bulamadığınızı bu sezonda bulur daha eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Daha Fazla Oku: PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile NEDİR?

PUBG, oyun dünyasına gerçek zamanlı Battle Royal modu ile sürülen sektöre hızlı bir giriş yapan oyun çeşididir. Bluehole tarafından yapımı tamamlanan ve piyasaya sürülen oyun, önce bilgisayarlarda oyuncuların sevdiği oyunlardan biri haline geldi sonra da cep telefonlarında yerini alıp çok sayıda kullanıcıya ulaştı

100 e yakın oyuncunun haritaya atlamaları ile başlayan oyunun temel amacı sona kalan kişi olmaktır. Kulağa basit gelse de oyunu iyi oynamanın yanında biraz da şansa ihtiyacınız var. Çünkü silahlar haritaya rastgele dağıtılmış durumda. Elinizde mükemmel bir silah olmasına rağmen ihtiyacınız olan mermiyi bulamazsanız ya da bulduğunuzu verimli kullanmazsanız muhtemelen oyun sonunu göremeyen oyuncularla birlikte haritadan silinmiş olucaksınız.

PUBG Mobile 21. Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusunun cevabını da aldıysanız hepinize yeni sezonda iyi eğlenceler.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz