PUBG Mobile Popülerlik Kodu

PUBG Mobile Popülerlik Kodu

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile, 19 Mart 2018 tarihinde Android ve iOS platformlarına çıktıktan sonra yarattığı büyük oyuncu kitlesiyle beraber kendini de yenileyip geliştirmeye devam etmektedir. Bu gelişimin bir neticesi olarak PUBG Mobile popülerlik kodu gibi tanımlamalar da yarattığı yeniliklerden sadece biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oyuncunun oyun içindeki karakterinin kendini geliştirmiş olarak görülmesi istenmekte olup bunun için çaba sarf etmelerine neden olmaktadır. Bu çabanın bir sonucu olarak da PUBG Mobile popülerlik kodu arayışları günden güne artmaktadır.

PUBG Popülerlik Kodu Nedir?

Yayımcılığı ve geliştiriciliği Bluehole şirketi tarafından üstlenildiği PUBG oyununun yeni sayılabilecek bir özelliği de oyun içi popülerlik görünümüdür. Bu görünümün yaratmış olduğu iyi oyuncu imajı ile oyun içinde daha hırslı mücadelelere neden görülmektedir.

Yapılan bir karşılaşmanın sonunda iyi bir oyun çıkartan oyuncuya verilebilen beğeni, o hesabın popülerliğini arttırmaktadır. Sadece oyun sonunda verilen beğenilerle değil aynı zamanda PUBG Mobile popülerlik kodu ile de hesabın popülerliği arttırıldığı bilinmektedir.

Özellikle Türkiye’deki oyuncuların birbirlerine beğeni göndermesinin oldukça zor olması dolayısıyla elde edilebilen bu kodlarla hesabın popülaritesi arttırılabilir. Bunun için yerli ve yabancı birçok internet sitesi çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.

PUBG Popülerlik Kodu Nasıl Kazanılır?

Bahsedildiği gibi çeşitli internet sitelerinin düzenlediği kampanyalarla ücretsiz olarak elde edilmesinin yanında yine benzer kuruluşların yasal düzlemde satışı sonucu vereceğiniz ücret ile satın alınabilinmektedir. Aynı zamanda oyun sonrası diğer oyuncular tarafından verilen beğeniler de popülerliğinizi etkiler.

Edinilen kod ile birlikte hesabınızın ve karakterinizin popülerliği diğer oyunculara göre artış gösterecektir. PUBG Mobile popülerlik kodu ile artan popülaritenin bir sonucu olarak çeşitli kostümler, silahlar ve eşyalara sahip olunabilmektedir. Bu materyallerin elde edilmesi karakterinizin daha iyi görünmesinin yanında oynayış stratejinizin daha güçlü olmasına neden olmaktadır.

PUBG Popülerlik Kodu Nasıl Kullanılır?

Birçok oyuncu tarafından oldukça çok sevilen PUBG Mobile oyununda, çeşitli yerlerden edinilen popülerlik kodunun kullanımı oldukça kolaydır.

Yapılması gereken işlemler şu şekildedir: Öncelikle PUBG sitesine girilmelidir. Sonrasında Character ID ve Reedem Code kısımlarını doldurup doğrulamayı tamamlayarak popülerlik kodunu hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz