PUBG Ne Kadar internet Yer? Güncel PUBG Mobile

PUBG Ne Kadar internet Yer? Güncel PUBG Mobile

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

Dünyaca ünlü mobil savaş oyunu PUBG ne kadar internet yer merak konusudur. Eğer Wi-Fi internete sahipseniz bu soru sizin için pek önemli olmayabilir. Ancak her zaman Wi-Fi erişimine sahip olmayabilirsiniz.

Uzun süre PUBG oynamak bazen internet paketlerinizi zorlayabilir. Hatta PUBG güncellemeleri ve indirmeleri sadece Wi-Fi bağlantısı üzerinden yapılmaktadır. Zira oyunun bir güncellemesi ortalama olarak 1,5 – 2,0 GB arasında internet harcamaktadır.

PUBG Mobile Oynarken Ne Kadar İnternet Harcanır?

PUBG çevrimiçi bir oyun olduğu için oynanırken internete ihtiyaç duyulmaktadır. PUBG ne kadar internet yer kesin olarak hesaplanamamaktadır. Çünkü oyunda sohbet gibi çeşitli etmenler bulunmaktadır.

Ancak tahmini olarak PUBG’de bir maç oynamak 20 – 50 MB arası internet harcanmaktadır. Bu internet miktarı maçta kalma sürenize ve maç esnasında yaptığınız işlemlere göre değişebilir. Yapacağınız maç sayısını internet miktarınıza göre düzenleyebilirsiniz.

PUBG Mobile İnternet Harcamasını Azaltmak İçin Neler Yapılabilir?

PUBG Ne Kadar İnternet Yer? 2020 Güncel PUBG Mobile
  • PUBG oynarken internet harcamayı azaltmak için öncelikle grafik ayarlarınızı düzenleyin. Yüksek seviyedeki grafikler daha fazla internet harcar. Bu yüzden grafik seviyelerinizi düşürün.
  • PUBG sesli sohbet barındırmaktadır. Sohbeti kullanmazsanız harcanan internet miktarı azalır. İnternet harcamasını azaltmanın bir diğer yolu ise mobil ağ türünü değiştirmektir.
  • Mobil verinizi 4,5G’den 3G’ye düşürürseniz daha az internet harcarsınız. 4,5G 3G’ye göre ciddi oranda hızlı olduğu için interneti daha çabuk tüketmektedir.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz