PUBG Taşınabilir Radar Nedir? PUBG Mobile

PUBG Taşınabilir Radar Nedir? PUBG Mobile

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG taşınabilir radar oyunun tutkunları tarafından merak ediliyor. Daha önce PUBG oyununda olmayan bu öge yeni güncellemenin en güzel sürprizlerinden biri oldu. Gerçek savaşlarda askerlerin oldukça sık kullandığı bir gereç olan taşınabilir radarlar, oyuna dahil edilince PUBG daha gerçekçi bir havaya büründü.

PUBG’de birinci olmak artık eskisi kadar kolay değil. Tencent Games oyuna sürekli yeni şeyler entegre ederek heyecanı daha da artırıyor. PUBG’deki rekabet her geçen gün daha da kızışıyor. 

PUBG Taşınabilir Radar Nedir?

PUBG taşınabilir radar, yakınında bulunan araçların konumlarını gösterir. Bu sayede oyuncular kendilerine kurulan pusuları önceden sezebilir. Oyuncular droplara genellikle araçla gittiği için radara bakarak önemli noktaların tespitinde bulunulabilir. Ayrıca bir yerde sıkışıp kalmadan oyun alanına araçların altında ezilmeden kaçmak için taşınabilir radara bakmak en mantıklısı olacaktır.

Taşınabilir radar PUBG’nin 2.0 sürümündeki ağır silah modunda yer alan tüm haritalarında bulunuyor. Taşınabilir radar sayesinde oyun daha taktiksel ve aksiyon dolu bir hale geldi.

PUBG Taşınabilir Radar Nasıl Kullanılır?

Oyuncular haritada var olan taşınabilir radarlardan birinin yanına giderler. Taşınabilir radara dokunulduğunda radar hemen kurulur. Oyuncu radara bakarak hangi araçların nerelerde olduğunu görür. Eğer radar beklenmedik bir konumda bir araç tespit ederse o araçta veya yakınlarında düşmanların olduğuna işarettir. Doğru bir strateji kurulabilmesi için taşınabilir radarlar imkan oldukça kontrol edilmelidir. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz