Riot’un yaklaşan video dizisi Tales of Runeterra, League of Legends’a genişleyecek

Riot’un yaklaşan video dizisi Tales of Runeterra, League of Legends’a genişleyecek

Riot Games, hayranlara Runeterra dünyasında bulunan çeşitli hikayelere iyi bir bakış sağlayacak yeni bir video serisi oluşturarak League of Legends’ın bilgisini genişletiyor.

“Tales of Runeterra”, Legends of Runeterra gibi oyunlardan popüler şampiyonlar ve diğer karakterlerin yanı sıra , LoL evren de birden çok yerde izleyicilere sunulacak kısa bir video koleksiyonudur . Bu videolar bu yılın ilerleyen saatlerinde yayınlanacak ve bir tanesinin IoniaAkali ve Kinkou Tarikatı etrafında merkezlendiği onaylandı.

LoL Evren

Önizlemede, Shen ve Akali birbirleriyle konuşurken görülürken, eski bir yabancının toprak dengesini yok eden etkilerini soruyor. Daha sonra Shen ile birlikte bir taş golemle mücadele eden Akali kesimleri gösteriliyor.

Riot’un IP ve eğlence başkan yardımcısı Greg “Ghostcrawler” Street, geliştiricilerin Setia’nın sürümünü Ionia bölgesini keşfetmek için kullanmak istediklerini açıkladı. Zed çizgi romanlarından “Tales of Runeterra” serisine, Lig hayranları bu güzel ve büyülü dünyaya dalmaya hazır olsunlar.

LoL evren Runeterra, TFT

lol evren legends of runeterra

Çeşitli açıklamalar, TFT Legends of Runeterra , kostümler ve yaklaşan şampiyonlarla bu hafta yolumuza çıkan pek çok duyuru var. Bir Lig oyuncusu olmak için heyecan verici bir zaman .

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz