Şifa ve Mutluluğun Adresi - BD Dönüşüm Danışmanlık

Şifa ve Mutluluğun Adresi - BD Dönüşüm Danışmanlık

alextugani

BD Dönüşüm Danışmanlık, kişilerin değişim ve dönüşüm yolculuklarında yanında yer alarak yolculuklarının kısa sürede pozitif sonuçlar vermesini sağlıyor. Çağımızın sorunları, iş-yaşam dengesi, ailesel problemler gibi pek çok unsuz günümüz insanlarını strese, karamsarlığa ve zararlı alışkanlıklara itiyor.

Kendi ruhsal yolculuğunu tamamlamış olan Beril Dölen tarafından kurulan BD Dönüşüm ve Danışmanlık, kişilerin iyileşme kararlarını farklı frekans, enerji ve bilinçaltı teknikleri ile destekliyor. Bireysel ve grup halinde düzenlenen seanslar sonucunda hayat mücadelesiyle yıpranan ruhlar özgürleşiyor, hastalıklar şifa buluyor. Tüm seans katılımcılarıyla pozitif enerji zinciri yaratılıyor.

Şifa ve Mutluluğun Adresi

Pek çok hastalığın sebebi stres, kaygı, üzüntü gibi bireylerin ruhsal ve bilinçaltı problemleridir. Yaşanılan olaylar yalnızca zihinlerde iz bırakmıyor aynı zamanda bedene de zarar veriyor. Kendini yalnız, çaresiz hisseden insanlar hastalandıklarında daha geç iyileşme gösteriyorlar. Çünkü bilinçaltları iyileşeceklerine inanmıyor.

BD Dönüşüm & Danışmanlık negatif düşüncelerin pozitife dönüştürerek bilinçaltında yaşanılan rahatlamanın bedene yansımasını sağlıyor. Kişilerin özel ihtiyaçlarına uygun olarak pek çok alanda düzenlenen seanslarla sorunların gerçek nedenleri bulunuyor. Seans oyunca ruh, bilinç, beden ve duygu birbirinden ayrılmıyor; bütüncül çalışmalar yapılıyor.

Bireylerin yaşamına tek tek dokunup ışık olan BD Dönüşüm Danışmanlık, kişiye yönelik çalışmaların yanı sıra; marka ve şirketlerin kurumsal ihtiyaçlarına uygun programlar da sunuyor. İş dünyasında en çok ihtiyaç duyulan yönetici koçluğu, liderlik, kişisel gelişim gibi çeşitli programlarla hizmet veriyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz