Snapchat Nasıl Siyah Yapılır?

Snapchat Nasıl Siyah Yapılır?

Jabrayilov

Snapchat nasıl siyah yapılır sorusu uygulamayı siyah kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından çok merak ediliyor. Karanlık mod olarak da bilinen siyah tema, şu anda birçok telefon modelinde ve uygulamada kullanılabildiği için kullanıcılar Snapchat’te de bu özelliği tercih ediyor.

Özellikle gece çok fazla telefon kullananlar için çok iyi bir özelliktir. Beyaz ekran ışığı gözleri oldukça rahatsız ederken uygulamayı siyah kullanmak gözler açısından daha iyidir. Bu yazımızda Snapchat nasıl siyah yapılır açıklayacağız.

Snapchat Nasıl Siyah Yapılır?

Birçok uygulamaya karanlık mod gelmişken Snapchat biraz geç kaldı. Kullanıcılar bu durumdan oldukça şikayetçi oldular ancak sonunda istedikleri özellik uygulamaya dahil edildi. Artık isteyen herkes Snapchat’i siyah yapabiliyor. Sadece mobil uygulama olan platformun böyle bir özelliği getirmekte neden beklediği ise henüz bilinmiyor.

Siyah tema sayesinde kullanıcılar uygulamayı daha aktif kullanabiliyorlar. Ayrıca bazı kullanıcılara beyaza göre siyah daha şık geliyor. O nedenle de sürekli olarak uygulamanın siyah olmasını istiyorlar. Snapchat şu şekilde siyah yapılır:

  • Snapchat uygulamasına girip ekranın sol üst köşesinde yer alan profil avatarına tıklayın.
  • Açılan yeni ekranda Ayarlar ikonuna tıklayın.
  • Açılan ayarlar listesinden Görünüm’e girin
  • Görünümde ise “Her Zaman Karanlık” seçeneğine tıklayın.

Böylece siyah temayı aktif etmiş olacaksınız. Artık Snapchat uygulamasının her sayfası siyah görünecek. Siyahtan vazgeçerseniz yine aynı adımları takip ederek değiştirebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz