Squid Game Karakterleri Hepsi

Squid Game Karakterleri Hepsi

alextugani

Son 10 yılın popüler konularından biri haline gelmeye başlayan para veya yaşamak için ölüm dizilerine birisi daha eklendi.Squid Game karakterleri birbirlerinden farklı olsalarda duygusal dokunuşlar gerçekten çok iyiydi.Squid Game dizisini izlemediyseniz bir dakika daha beklemeyin.

Squid Game Karakterleri

Squid game dizisindeki başlıca 10 güçlü karakterler şu şekildedir:

Beyong-Gi

squid game beyong-gi

Bazıları Byeong-gi'nin mesleği nedeniyle otomatik olarak oyundaki en zeki karakterlerden biri olduğunu iddia edebilir, ancak yarışmaya katılmasının nedeninin ameliyat hatası olduğunu unutmayın.

Dizide gösterilen tek akıllı hareketi, birkaç yolsuz muhafızla işbirliği yaparak hile yapmaya istekli olması. Organ trafiğine yardım ederek, bir sonraki oyunun ne olacağına dair içeriden bilgi alıyor. Ancak bu onu bir yere kadar götürebiliyor. Çünkü güvenlikler yaklaşan bir oyun hakkında ona verecek herhangi bir bilgiye sahip olmadığını söylediğinde çılgına döner. Hayatta kalmasının hileye bağlı olduğunu biliyor çünkü aslında oyunları kendi başına atlatacak kadar akıllı değil.

Han Mi-Nyeo

squid game han mi nyeo

Squid Game , romantizm içermeyen bir dramadır, ancak Mi-nyeo'nun tanıtımı, bazı romantik unsurlara sahip olabileceğini düşündürdü. İğrenç karakterin Deok-su ile sadece bir sonraki oyun hakkında bilgi almak için yattığı gerçeği çok kötü.

Abdul Ali

squid game karakteri ali

Ali kuşkusuz oyundaki en kibar en naif oyuncu. Adil olmayan çalışma koşullarında acı çekmenin nasıl bir şey olduğunu bilen bir göçmen olarak çevresindekilere yardım etmek için elinden geleni yapıyor. İlk oyunda Gi-hun'u kurtardıktan sonra, kahramanın ekibine katılır ve gücü, Tug of War gibi oyunlarda ve isyanlar sırasında onlar için faydalı olur.

Jang Deok-Su

squid game karakteri jang deok-su

Deok-su, Squid Game'de tipik bir kötü gangster rolünü oynuyor ve bunu fazlasıyla iyi yapıyor. Suçlu yeraltı dünyasındaki güçlü bir örgütün eski bir üyesi olarak, kimseye güvenmemeyi biliyor ve ellerini kirletmeye çoğundan daha istekli.

In-Ho

squid game karakteri in-ho

The Front Man olarak bilinen esrarengiz karakter, tüm operasyonu yönettiği için oyunlara asla katılmaz. Özellikle hile yapan doktor Byeong-gi'yi başarılı bir şekilde teşhis edip öldürdüğünde, hayranlarına hala dikkate alınması gereken bir güç olduğunu gösteriyor.

Hwang Jun-Ho

squid game karakteri hwang jun-ho

Bir yabancı olmasına rağmen, Jun-ho korumaları manipüle edecek ve kendini güvende tutmak için hiyerarşiyi öğrenecek kadar zekidir. Kardeşini tüm bu kaosun ortasında bulmaya kararlıdır, bu yüzden ustalıkla birkaç kez yakalanmaktan kaçınır. Ancak, kayıp kardeşinin aslında The Front Man olduğuna dair şok edici açıklamaya hazır değil ve sonunda hayatını kurtarabilecek teklifi kabul etmek için daha akıllıca bir karar veremeyecek kadar şaşkın.

Kang Sae-Byeok

squid game karakteri kang sae byeok

Yarışmada, başkalarına güvenmekten çekiniyor ve ilk iki maçı kazanmak için yalnızca kendi taktiklerine ve yeteneklerine güveniyor. İşçileri gözetlemek için zekice havalandırma deliklerine girer ve petek oyununu tanımlamak için Sang-woo'yu kullanır. Daha sonra Gi-hun'un ekibine katılma kararı, Deok-su'dan gelen bir saldırıdan sağ çıkamayacağını bildiği için sosyal bir hareketten çok stratejik bir karardı.

Seong Gi-Hun

squid game karakteri seong gi-hun

Kahraman ve nihai kazanan olarak, Gi-hun'un yarışmadaki en zeki oyunculardan biri olması şaşırtıcı değil. Annesinin tüm parasını kızına güzel bir doğum günü yemeği ısmarlamak için harcaması veya dördüncü oyunda Il-nam'ı partneri olarak seçmesi gibi, çoğunlukla fazla empatik olmasının bir sonucu olan aptalca anları vardır. 

Cho Sang-Woo

squid game karakteri cho sang-woo

Şeker oyunu hakkında ekibine bilgi vermediğinde, Gi-hun'un şemsiyeyi seçerek neredeyse ölmesine izin vermediğinde, izleyicilere dostluktan çok kazanmayı önemsediğini gösteriyor. Sang-woo, bundan sonra Ali'yi kandırmak, cam ustasını zorlamak ve Sae-byeok'u bıçaklamak dahil birçok korkunç şey yapar. Son oyuna kadar dayanmasını sağlayan acımasız ama stratejik eylemler.

Oh Il-Nam

squid game oh ll-nam

Oyuncu 001, savunmasız ve zayıf bir yaşlı adam gibi davranarak diğer 455 rakibi ve seyirciyi kandırmayı başardı. Tüm serideki en büyük bükülme, Il-nam'ın oyunlarda asla ölmediğinin ve berbat rekabeti başlatmaktan sorumlu olanın ortaya çıkmasıdır.

Squid Game karakterleri yazımızda sizlere başrollerde yer alan karakterleri tanıtmamız bu kadardı, umarım diziden keyif alarak izlemişsinizdir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz