Supercell Yeni Oyunları Ne Zaman Çıkacak? Detaylı Bilgi

Supercell Yeni Oyunları Ne Zaman Çıkacak? Detaylı Bilgi

admin

Supercell 2 Nisan tarihinde geliştirme aşamasındaki üç yeni oyunun duyurusunu yaptı. Duyurunun ardından herkes Supercell yeni oyunları hakkında detaylı bilgi aramaya başladı. Duyurular yabancı kaynaklardan yapıldığı için Türk Clash severler konu hakkında detaylı bilgi verebilecek kaynaklara ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için Supercell yeni oyunları detaylı bilgi rehberimizi sizlere sunuyoruz.

Clash Quest

Supercell geliştirme aşamasında olan oyunlarından pek bahsetmemektedir. Ancak bu üç oyuna o kadar güveniyor ki henüz gelişim aşamasında oyunları topluluğa tanıttı. Supercell yeni oyunları içerisinden ilki Clash Quest’tir.

Clash Quest birliklerin oyun alanındaki dizilimleriyle savaşa girilmesini temel alır. Karakterlerin dizilimleriyle çeşitli kombolar elde edilip rakibe ağır hasar verilebilir. Adadan adaya kaleleri ve büyük bossları yenmek için doğru stratejiler gereklidir.

Clash Mini

Geliştirme aşamasında olan ikinci Clash oyunu ise Clash Mini’dir. Clash Mini’de minyatür karakterler savaş alanına yerleştirildikten sonra otomatik olarak savaşa giriyorlar. Bu oyun Clash Royale’e oldukça benzemektedir. Hatta bazı oyun çevreleri Teamfight Tactics oyununa da benzetmiştir.

Clash Heroes

Supercell yeni oyunları arasından en çok ilgi uyandıran oyun Clash Heroes’dir. Geçmişten günümüze kadar tüm Clash oyunlarında karakter oyuncular tarafından haritaya yerleştirildikten sonra kendileri otomatik olarak savaşa girmiştir. Bu oyunda ise tüm karakterlerin hakimiyeti oyuncularda bulunuyor. Yani bir oyuncu karakteri kontrol ederek hareket etmesini ve düşmana saldırmasını sağlıyor.

Birçok düşmanın olduğu bir haritada tek tek düşmanları öldürerek ilerlemek oldukça keyifli olacağa benziyor. Ayrıca yayınlanan tanıtım videosundan da anlaşılacağı üzere oyunun grafikleri de çok kalitelidir.

Supercell Yeni Oyunları Ne Zaman Çıkacak?

Yeni tanıtılan üç oyun henüz geliştirme aşamasında olduğundan haklarında pek fazla bilgi bulunmuyor. Oyun hakkında paylaştığımız bilgilerin hepsi Supercell’in resmi kaynaklarından elde edilmiş olan bilgilerdir. Oyunlar hakkında en fazla merak edilen konu ise çıkış tarihleridir. Ne yazık ki oyunların çıkış tarihi hakkında şimdilik bir açıklama yapılmadı.

Supercell yeni oyunları için clash.com sitesini açtı. Bu siteye girip test aşamasında oynamak istediğiniz oyunlara kaydolabilirsiniz. Görüşlerinizi belirterek oyunların gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca her bir oyun için özel Twitter hesabı açıldı. Yine bu hesapları takip ederek an be an gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz