UAV Kontrol Terminali PUBG PUBG Mobile

UAV Kontrol Terminali PUBG PUBG Mobile

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

Yeni güncellemenin ardından PUBG Mobile’a dahil edilen UAV kontrol terminali, oyuna yeni bir soluk getirirken ne olduğu ve nasıl kullanıldığına dair oyuncuların akıllarında sorular uyandırdı. 

Oyunda rakiplere oldukça büyük bir üstünlük sağlatan bu ekipman herkes tarafından kullanılmak isteniyor. UAV kontrol terminaline dair merak edilen tüm bilgileri, rehber niteliğindeki bu yazımızda bulacaksınız. 

UAV Kontrol Terminali Nedir ve Nasıl Kullanılır? 

PUBG Mobile’a yeni eklenen bu kontrol aygıtı, insansız hava araçlarını uzaktan kontrol etmenizi sağlar. Kontrol terminali sayesinde kullandığınız insansız hava aracı ile rakiplerinizi öldürebilirsiniz. 

İnsansız hava araçlarında toplamda 8 füze bulunur, siz kontrol terminalini kullanırken herhangi bir düşman tarafından öldürülmezseniz 8 füze ortalığı darmaduman etmeniz için yeterli olacaktır.

Kontrol terminali diğer silahlar gibi oyun esnasında karşınıza çıkar. Kontrol terminalini aldıktan sonra ekranda görünen yön tuşları sayesinde insansız hava aracınızı uçurabilirsiniz. Düşman hedefi gördüğünüzde de konumu iyi ayarlayıp düşmana füze atabilirsiniz.

UAV Kontrol Terminali Hangi Haritada Bulunur?

Gelişmiş teknolojileri ile savaşların gerçek hayatta da seyrini değiştiren insansız hava araçları PUBG oyununa da entegre edildi. Hal böyle olunca da bu araçları kullanabilmek için kontrol terminali adı verilen ekipman oyuna girdi. 

Kontrol terminali her haritada bulunmuyor. Ağır Silah Modu 2.0 güncellemesi ile gelen bu ekipman sadece ağır Silah Modu’nda bulunuyor. Diğer modlarda bu ekipmana erişilemiyor. 

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz