3 Ocak Dota 2 Güncellemesi

3 Ocak Dota 2 Güncellemesi

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Dota

2020’nin başlangıcı, küçük Dota 2 güncellemeleriyle doluydu.Olayları sonlandırmak, hataları düzeltmek ve bazı yeni kullanıcı arayüzü özellikleri ve Turbo modunun bir değişiklik alması da dahil olmak üzere oyunun bazı küçük işlevlerinin nasıl çalıştığını değiştirmek için yapılan güncellemelerle yılın ilk haftasını geride bıraktık.

Bu, geliştiricilerin yeni yılın ilk eklentilerine devam ettiği Dota 2 güncellemesinin yapıldığı üçüncü gün oldu.

Dota 2 Güncellemeleri

Bu güncellemede yapılan en büyük şey, tüm Festivus ödüllerinin düzgün çalışmasını sağlamaktı. Önceden,bazı yerler ve etkinlik sohbeti düzgün şekilde etkinleştirilmiyordu. Bu ve diğer birkaç düzeltme, son birkaç gün içinde meydana gelen bazı sorunların nasıl iyileştirileceğine dair topluluk önerilerini doğrudan yanıtladı.

Gerçekleşen başka bir topluluk önerisi, düşman koğuşlarına kıyasla dost koğuşlarda fare tıklamaları için düşük önceliğe sahip olmasıdır.

Bu güzel bir yaşam kalitesi değişikliğidir, yani bir nöbetçi koğuşunu da düşman koğuşları olan bir yere yerleştirirseniz, yanlış bir seçim nedeniyle yanlışlıkla kendi koğuşunuza saldırma olasılığınız azalır. Bu, haritanın popüler bir bölgesini korumaya çalıştığınız ve daha sonra herhangi bir rakip takımı daha az güçlük çekmeye çalıştığınız durumları ortaya çıkaracaktır.

Void Spirit ayrıca müşteriye bir takma ad ekledi ve şimdi Inai, Void Spirit olarak görüntüleniyor ve onu yerleştirilen havalı ikincil isimler için Fırtına Ruhu olan Raijin Thunderkeg’in altına koyuyor.Bunun yapılmasına bir çok oyuncu Reddit platformu üzerinden sevinçlerini dile getirdi.

Son değişiklik, standart oyunlarda olduğu gibi yedi dakika yerine nötr eşya damlalarının maçın başlangıcında gerçekleşmesini sağlayan Turbo oyunlara yönelik basit bir güncellemeydi.

WePlay turnuvasından önce daha küçük güncellemeler eklenecektir! Bukovel Minor 2020, 9 Ocak’ta başlayacak ve bir sonraki büyük yama, 12 Ocak’ta olacaktır.

Dota 2 youtube kanalı

Ayrıca Valve bu sene 28 Ocak’ta Berlin Babylon Theatre’da True Sight: The International 2019’un galasını da yapacak. 6 Ocak’ta 11 dolardan satışa çıkacak olan gala biletlerinin hızla tükenmesi ön görülüyor. Eğer Berlin’e gidemiyorsanız da üzülmeyin, gala SteamTV ve Twitch’te yayınlanacak. Ayrıca tüm şov Dota 2 YouTube kanalına da yüklenecek.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz