Age of Empires 3 Türkçe Yama indir

Age of Empires 3 Türkçe Yama indir

Jabrayilov
31-03-2021 - Oyun - Age Of Empires

Sevilen gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires 3’ü Türkçe oynamak isteyen birçok kişi internette Age of Empires 3 Türkçe Yama arıyor. 

İngilizce bilmeyen ve oyunu ana dilinde oynamak isteyen Türk oyuncular bu aramaların sonucunda birçok içeriğe ulaşsa da hangisine güvenecekleri konusunda kararsız kalabiliyorlar. Bu yazımızda Age of Empires 3 Türkçe Yama’yı nasıl indireceğinizi ve kuracağınızı kapsamlı bir şekilde anlatacağız.

Age of Empires 3 Türkçe Yama Nasıl İndirilir?

Öncelikle Türkçe Yama oyunu tamamen Türkçeleştirmiyor. Yama Türkçe karakter desteğine sahip, menüleri Türkçeleştiriyor ve oyunun büyük kısmını anlamanız için yeterli, ancak ne yazık ki henüz altyazıları Türkçeleştirmiyor. 

Bununla birlikte oyunu çok oyunculu modda oynamak istiyorsanız birlikte oynayacağınız arkadaşlarınızın da yamayı kurması gerekiyor. Yazının devamında adım adım yamanın nasıl indirileceğini anlatacağız.

  1. İlk olarak bu linkten yamayı indireceğiniz yere gidin.
  2. Reklamı geçtikten sonra açılan sayfada biraz bekledikten sonra indirme başlayacaktır. Dosyanın boyutu 2,23 MB olduğundan hem internetinizi fazla yemeyecek hem de hızlı inecektir.

Age of Empires 3 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Kuruluma başlamadan önce oyunun nerede kurulu olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bunu öğrenmenin en kolay yolu oyunun masaüstü simgesi üzerine sağ tıklayıp Dosya Konumunu Aç seçeneğine tıklamak. 

Oyunun kurulu olduğu yeri öğrendikten sonra yazının devamında yeri alan adımları uygulayarak kolayca Türkçe Yama’yı kurabileceksiniz.

  1. İlk yapmanız gereken indirdiğiniz dosyaya çift tıklayarak çalıştırmak.
  2. Kurulum programı açıldığında hedef klasörü seçmenizi isteyen bir alan göreceksiniz. Bu kısımda oyunun kurulu olduğu klasörü seçmeniz gerekiyor.
  3. Oyunun kurulu olduğu klasörü seçtikten sonra tek yapmanız gereken Kur a tıklamak ve işlemin bitmesini beklemek.

Her şey sona erdikten son tüm işlemleri doğru yaptıysanız Türkçe Age of Empires 3 keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz