Among Us 100000 iQ Arkadaşlarla Oynarsan

Among Us 100000 iQ Arkadaşlarla Oynarsan

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Among Us

Among Us 100000 iq arkadaşlarla oynarsan videoları son dönemlerde bir hayli popüler olmaya başladı. Yerli yabancı bir çok kişi böyle videolar çekip hem eğleniyorlar hem de oyuncuları bilgilendiriyorlar.

Daha önce bu tarz videoları izlemeyen kişiler haliyle videonun içeriğinde nelerin bulunduğunu merak ediyorlar. Among Us 100000 iq arkadaşlarla oynarken neler olur, bu tarz videolar nasıldır bu yazımızda öğreneceksiniz.

Among Us 100000 iq Arkadaşlarla Oynarsan Nedir?

Among Us oyunu son dönemlerde oyuncu sayısını katlayarak artırmaya devam ediyor. 2018 yılında çıkan oyun ilk önce çok kişi tarafından fark edilmese de 2020 yılının ortalarından itibaren hızla popüler hale gelmeye başladı. Oyunu dünyanın birçok farklı yerinden pek çok kişi oynuyor. 

Among Us 4-10 kişi arasında bir oyuncu grubunun içlerindeki imposterı yani katili bulma çabasını konu alıyor. Oyunda özel oyun odası kurulabildiği için oyuncular tanıdıkları arkadaşlarıyla da oyunu oynayabiliyor.

Böyle bir imkan sunduğu için Among Us oynarken canlı yayınlar yapılıyor. Among Us 100000 iq arkadaşlarla oynarken videoları da oyunda zekice ve sinsice kurulan stratejileri konu alıyor. 

Oyunda zeka seviyesi ile öne çıkan oyuncular takdir edilirken basit hatalar yapanlar üzerinden komik bir sohbet sürdürülüyor. Imposter ne kadar sinsice hareket ederse videolar bir o kadar eğlenceli hale geliyor. 

Among Us 100000 IQ Arkadaşlarla Oynarken Videoları

Among Us 100000 iq arkadaşlarla oynarken videoları, taktiklerle oyuncuların birbirine düştüğü, komik sohbetlerin döndüğü eğlenceli videolardır. Among Us’ta en önemli anlardan biri sohbet anıdır. 

Sohbette kim suçlu kim masum belli olur. Eğer kendinizi iyi savunamazsanız imposter damgası yersiniz ve herkes size oy verir. Eğer en çok oyu siz alırsanız uzay mekiğinden uzay boşluğuna doğru atılırsınız.

Bu tarz videoların amacı da oyunculara farklı taktikler göstermektir. 10000 iq videolarını izlerken oyun hakkında daha önce aklınıza gelmeyen pek çok şey gelebilir. Eğer oyuna daha yeni başladıysanız veya oyuna yeni başlamayı düşünüyorsanız bu videoları izleyerek taktik geliştirebilirsiniz. 

100000 iq videolarında en dikkat çeken oyuncular çaylak olduğunu iddia edenlerdir. Oyunu yeni indirmiş ve bilmiyormuş gibi davranarak sohbette her şeyi söylemeye başlarlar. Buna kanan diğer oyuncular ne derse inanır, ardından çaylak görünümlü profesyonelimiz maharetlerini sergilemeye başlar.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz