Among Us Airship Map Ne Zaman Gelecek?

Among Us Airship Map Ne Zaman Gelecek?

admin

Geçtiğimiz günlerde açıklanan yeni yama notları ve aynı zamanda güncelleme haberleri ile yeniden karşımıza çıkan Among Us dünya çapında bir kitleye hitap etmeye devam ediyor. Oyunun yaratıcıları ve geliştirme ekibi yeni haritalar üzerinde çalıştıklarını zaten açılkamışlardı işte Among Us Airship Map ne zaman geleceğini aktarıyor olacağız.

Among Us Airship Map Ne zaman Gelecek?

Among US geliştiricileri , oyuncularda merak uyandıran Among Us Airship map çıkış tarihini 2021 yılının Nisan ayı olarak belirledi. Yapılan açıklama içerisinde oyunun bir çok bölümünün geliştirileceği müjdesi de elimize ulaştı.

Oyun içerisinde, Airship mapine ait yeni görevler ve tabiki yeni kurallarda oyun severlerin beğenisine sunulacak. Bunlardan bir kaç tanesini sizlere duyuralım. Öncelikle Among Us Airship mapte oyuncular belli mekanlara geçerken merdivenleri kullanıcak, bununla birlikte asansör kullanımı da oyuna dahil edilen özellikler içerisinde yerini almış durumda. Bir çok oyuncu imposterlar alakalı da güncelleme bekliyordu onun da müjdesini verelim; Airship mapte toplantı sonrası oyuncular farklı yerlerde doğabilecek bud a imposterların basit hedef bulma olasılığını azaltacak gibi gözüküyor.

Sizlere Among Us Airship map çıkış tarihini Nisan 2021 olarak açıkladık. Oyun geliştiricileri tarafından şuana kadar oyunculara sunulan yeni özellik müjdelerimizde yukarıda ki metinlerimizde mevcut umarız bol imposter yakalamalı güzel bir sene olur şimdiden iyi şanslar, ne yazık ki ihtiyacınız olucak.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz