Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Jabrayilov

Among Us arkadaşlarla nasıl oynanır sorusu arkadaş grupları tarafından bir hayli merak ediliyor. Heyecanlı Among Us deneyimi tanıdık arkadaşlarla birlikte yaşanmak isteniyor.

Dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan insanlarla sistem tarafından eşleştirilip oynayabileceğiniz gibi kendi arkadaşlarınızla da aynı yerde oynayabilirsiniz.

Adım Adım Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Among Us odaları 4-10 arası oyuncuya sahip olduğu için yeteri kadar arkadaşınız varsa sadece arkadaş grubunuzla birlikte de oynayabilirsiniz. 

Eğer 4 sayısına ulaşamıyorsanız tanımadığınız başka insanların oyuna eşlik etmesiyle oyun deneyimine ara vermeden devam edebilirsiniz. Among Us’ta oda kurarak arkadaşlarınızı çağırabileceğiniz gibi var olan odalardan birine de hep beraber girebilirsiniz. 

Oda kurarak Among Us arkadaşlarla nasıl oynanır adımları şu şekildedir:

  • Oyunu açtığınızda karşınıza çıkan ekrandan Online butonuna tıklayın.
  • Ardından en üstte yer alan Host başlığının altındaki Create Game butonuna tıklayın.
  • Açılan yeni ekranda oyunun haritasını, kaç imposter olacağını, sohbet dilini, maksimum oyuncu sayısı gibi detayları belirleyin ve Confirm butonuna tıklayın. Böylece oyun odasının kurulumunu tamamlamış olacaksınız.
  • Odayı kurduktan sonra en altta yer alan kodu arkadaşlarınıza iletin. Arkadaşlarınız kodu, oyun ilk açıldığında çıkan ekrandan Private başlığı altındaki Enter code kısmına yazdığında beraber oynamaya başlayabilirsiniz.

Among Us Oda Kurmadan Arkadaşlarla Oynama

Peki kendi odanızı kurmakla uğraşmadan Among Us arkadaşlarla nasıl oynanır? Aşağıdaki adımları takip ederek oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz:

  • İlk ekrandaki Public başlığı altında yer alan Find Game yazısına tıklayın. Ardından bir odaya girin.
  • Girmiş olduğunuz odanın kodunu arkadaşlarınızla paylaşın ve Enter code kısmına kodu girmelerinin ardından oyuna başlayın.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz