Among Us imposter Olma Taktiği

Among Us imposter Olma Taktiği

Jabrayilov

Among Us imposter olma taktiği var mı? Sürekli olarak Imposter olma taktiği neler? Hilesiz hurdasız art arda onlarca oyunda Imposter olanlar nasıl oluyor?

InnerSloth tarafından oyun piyasalarına sürülen Among Us, her geçen gün onlarca yeni oyun tutkunu tarafından adına methiyeler düzülecek kadar seviliyor, oynanıyor.

Among Us Imposter Olma Taktiği 2020 

Among Us, sadece 2 yıllık bir MMORPG (çok oyunculu çevrim içi oyun) olmasına karşın altyapı imkanları da yeteri kadar iyi değil. Yani oyunu dikkatli gözlerle takip eden bir kişi, oyundaki eksiklikleri direkt sayabilir. 

Örneğin, sadece 18 Ekim tarihine kadar oda oluşturma seçeneğini kullanarak sol alt 2 karakteri Imposter belirlediğiniz takdirde, Imposterlardan birisi siz oluyordunuz. 

Çünkü odaya bağlanan ilk kişi siz olduğunuz için ve sol alt karakterlerden aşağıdaki bunu temsil ettiği için Imposter olmanız önünde herhangi bir engel yoktu. Çoğu kullanıcı, bu eksiğin hala devam ettiğini söylüyor.

Among Us Imposter Olma Taktikleri (%100 Çalışıyor)

İyi bir Imposter (Sahtekar) sadece oyun içinde sahtekarlık yapmakla kalmayıp, oyun öncesinde de Imposter olmak için çabalayandır. Hilesiz, programsız Among Us Imposter olma taktiğini öğreneceksiniz.

Bugün, sizin için yüzde 100 çalışan Imposter olma taktiklerini listeleyeceğiz;

  • Among Us oyununda Imposter olma olasılığı en yüksek olan renkler belirlendi. Buna göre kırmızı rengi en çok Imposter olma olasılığına sahip. 
  • Nickname’inizi belirlerken ilk üç harfin sessiz harflerden oluşmasına özen gösterin. Bu sayede, oyun içindeki algoritmalar sizi Imposter olma yolunda yukarı taşıyacaktır.
  • Imposter sayısı en yüksek olan oyunlara girin. Bu sayede yüzdelik şansınız daha fazla artacak. Ayrıca, birden fazla Imposter’in olduğu oyunlarda daha fazla iç karışıklık olduğu saptanmıştır. Yani oynaması daha keyifli olan oyunlar.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz