en iyi cs:go kasaları
Among Us isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Among Us isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
18-03-2021 - Oyun - Among Us

Popülerliği hızla artan Among Us isim değiştirme nasıl yapılır oyuncular arasında yanıt arayan sorulardan biridir. Hem mobil hem de bilgisayarda oyun deneyimi sunan Among Us kitlesini her geçen gün artırmaya devam ederken siz de bu oyuna başlamak isteyebilirsiniz. Halihazırda oyunu oynuyorsanız yeni bir isim almayı tercih edebilirsiniz.

Adım Adım Among Us isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Among Us isim değiştirme oldukça kolay bir işlemdir. İstediğiniz zaman kolayca Among Us isminizi değiştirebilirsiniz. İsim değişikliği için herhangi bir limit mevcut değildir. Among Us isim değiştirme nasıl yapılır adımları şu şekildedir:

  1. Mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan oyunu açın. Oyunu açınca ilk çıkan ekrandan isteğinize bağlı olarak “local” veya “online” a tıklayın. 
  2. “local” veya “online”a tıkladıktan sonra açılan ekranda en üstte yer alan “enter name” yazılı olan kutucuğa tıklayın.
  3. Kutucuğa tıkladıktan sonra istediğiniz ismi yazabilirsiniz.

Bütün bu adımları eksiksiz tamamladığınızda yeni Among Us isminizi, anında oyunlarda kullanmaya başlarsınız.

Among Us İsimlerinde Türkçe Karakter Kullanılabiliyor Mu?

Among Us isim değişikliği yapılırken Türkçe karakter kullanılabilir mi çok merak edilir. Türkçe karakterler “ç”, “ı”, “ö”, “ş”, “ü”, “ğ” harfleridir. Among Us oyununda hala çözüme kavuşmamış Türkçe karakter sorunu bulunuyor. İsim yazarken “ı”, “ğ”, “ş” harfleri kullanılamıyor. Among Us isim değişikliği yaparken bu harflerin yer almadığı isimleri seçmeye özen göstermelisiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz