en iyi cs:go kasaları
Among Us isimsiz Yapma – Boş isim

Among Us isimsiz Yapma – Boş isim

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Among Us

Oyunlarda birçok farklı ve havalı isim kullanılsa da en havalı olanlar isimsiz olanlar olmuştur. Havalı bir isimsiz olmak istiyorsanız Among Us isimsiz yapma yazımıza hoş geldiniz! Siz de günümüzün en popüler oyunlarından biri olan ve herkesin severek oynadığı Among Us’da ismi görünmeyen, isimsiz biri olmak istiyorsanız okumaya devam edin!

Mobilde Among Us isimsiz Yapmak Mümkün mü? 

Among Us bilgisayarlarda olduğu kadar mobil platformlarda da popüler bir oyun. Hatta herkesin bir telefonu olduğu ve oyunun mobil sürümünün ücretsiz olduğu da göz önüne alındığında, mobil oyuncu sayısı bilgisayarda oynayan oyuncu sayısından fazla bile olabilir. 

Bununla birlikte bilgisayarın rahatlığı ve özelleştirme imkanları mobilde yok. Bu da aklımıza isimsiz yapma mobilde mümkün mü? sorusunu getiriyor.

Mobildeki bazı engellere rağmen mobilde Among Us isimsiz yapmak mümkün! Hatta bilgisayardan daha kolay! Yazımızın devamında hem mobil hem de bilgisayarda Among Us isimsiz yapmayı anlatacağız.

Mobil’de Among Us İsimsiz Yapmak!

Eğer Among Us oynamak için mobil platformları tercih ediyorsanız karakterinizi isimsiz yapmak daha kolay bir hale geliyor. Tüm işlemleri sırayla ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz halinde siz de isimsiz bir karaktere sahip olabilirsiniz.

  • Mobilde isimsiz olmak için ilk yapmanız gereken tırnak içindeki ”     ” boşluk kısmını kopyalamak.
  • Kopyaladığınız boşluğu oyundaki isim kısmına yapıştırıp onayladığınızda artık isminiz görünmeyecek, isimsiz olacaksınız.

PC’de Among Us İsimsiz Yapmak!

Mobile kıyasla PC’de isimsiz Among Us karakteri oluşturmak biraz daha fazla işlem gerektiriyor. Bununla birlikte işlemleri sırasıyla ve eksiksiz bir şekilde yaparak çok kolay bir şekilde isimsiz karakterinize kavuşabilirsiniz.

Among Us Boş İsim

Among us boş isim de isimsiz yapmakla aynı şeydir, yukarıda ki adımları takip edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz