Among Us Karakterleri

Among Us Karakterleri

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Among Us

Among Us, ilk çıktığında yeteri kadar ismini duyuramamış olsa da son zamanlarda oldukça popüler hale gelen bir oyundur. Özellikle Among Us karakterleri renkli, küçük ve sevimli oldukları için oyuna duyulan sempatiyi artırıyor. Üzerinde Among Us karakter baskıları olan kıyafetler, anahtarlıklar, aksesuarlar vs. üretiliyor ve bu ürünler insanlar tarafından çok beğeniliyor.

Among Us Karakterleri Rolleri

Among Us oyunundaki karakterler sahtekar(imposter) ve mürettebat(crewmate) olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her iki karakter de oyunda farklı bir role sahiptir. Sahtekarlar, mürettebatları gizli gizli öldürerek suçu başkalarına atmaya çalışırlar. Toplantılarda kendilerinin sahtekar olmadığına mürettebatları inandırmak için uğraşırlar. 

Mürettebat ise sahtekar tarafından öldürülmeden haritada yer alan görevleri tamamlamaya çalışır. Haritada yer alan tüm görevler tamamlanırsa oyunu mürettebatlar kazanır. Toplantı esnasında da sahtekarı bulabilmek için tüm gözlemlerini aktarırlar.

Oyunda yer alan herkes ya sahtekar ya da mürettebat olmak zorundadır. Hangi karakterde olacaklarını oyuncular seçemez, oyun otomatik olarak belirler. Oyuncular ise karakterlerinin dış görünüşünü istedikleri özelleştirebilirler. 

Among Us Karakterleri Özelleştirme

Aşağıdaki adımları takip ederek karakterinizi özelleştirebilirsiniz:

  • Among Us’da oyunun başlaması için beklenen kapsüldeki kutuların birinin üzerinde diz üstü bilgisayar bulunur. 
  • Bu bilgisayara yaklaşıldığında “customize” tuşu belirir. Customize tuşuna basıldığında bilgisayarın ekranı açılır.
  • Ekranda “color” yazan bölgede renk değişimi, “hat” yazan bölgede şapka ve başlık değişimi, “pet” yazan bölgede yanınızda taşıdığınız evcil hayvanın değişimini, “skin” yazan yerde de kıyafet değişimi yapabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz