Among Us Nasıl Türkçe Yapılır?

Among Us Nasıl Türkçe Yapılır?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Among Us

Among Us oynarken Türkçe dil desteği olmadığını fark ettiğinizde aklınıza “Among Us nasıl Türkçe yapılır?” sorusu gelebilir. Among Us oyununu Türkçe yapmak için oyunun yapımcıları tarafından herhangi bir çalışma yürüttükleri paylaşılmadı. Yine de gönüllü çevirmenler ve oyunseverler tarafından çeşitli Türkçe yamalar hazırlanıyor. 

Among Us Nasıl Türkçe Yapılır?

Among Us’ı Türkçe yapmak için yama kullanmanız gerekir. Yamalar oyundaki eksiklikleri gidermek için hazırlanmış dosyalardır. Among Us’ın yapımcıları tarafından resmi bir yama yayınlanmadığı için piyasada bulunan her yama işe yaramayabilir. Kullanıcı deneyimini ölçmek açısından yama dosyalarını indirirken yorumları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Among Us Türkçe yamaları sadece bilgisayarlarda çalışır, mobil cihazlarda yama dosyaları çalışmaz. Mobil cihazınızda oyunu Türkçe oynamak istiyorsanız mobile özel hazırlanan bazı apk dosyalarını beklemelisiniz. Bu tarz dosyaları nasıl bulurum diyorsanız; “Among Us Türkçe yama mobile” diye internet tarayıcınızda arama yapabilirsiniz. 

Among Us Türkçe Yama İndir 

Adım adım Among Us nasıl Türkçe yapılır şöyledir:

  • Öncelikle bu bağlantıyı kullanarak yama dosyasını indirmeye başlayın. Bağlantı adresine gittiğinizde hiçbir yere tıklamanıza gerek kalmadan otomatik olarak inmeye başlayacaktır. Eğer inmezse sayfada yer alan “Tekrar indirmeyi dene” butonuna tıklayın.
  • Yama dosyası indikten sonra açın. 
  • Ardından kuruluma başlayın. 

Kurulumu sorunsuz bir şekilde bitirdiğinizde oyunun Türkçe olduğunu göreceksiniz. 

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz