Among Us Ne kadar İnternet Yer?

Among Us Ne kadar İnternet Yer?

Jabrayilov

Son dönemde ortalığı kasıp kavuran Among Us, herkesin merak ettiği ve oynamak istediği oyunlar arasında ilk sırada geliyor. Sizin de aklınızda Among Us ne kadar internet yer? Sistem gereksinimleri neler? Bilgisayarım oyunu kaldırır mı? gibi sorular varsa gelin birlikte sorularınıza cevap bulalım.

Among Us Nasıl Bir Oyundur? 

Among Us 16 Kasım 2018 yılında Innersloth tarafından yayınlanan bir çevrimiçi çok oyunculu rol yapma oyunu. Among Us, tıpkı geçmişte çok popüler olan Town of Salem gibi vampir-köylü formatında ilerliyor. Oyun bir grup astronotun aralarındaki haini bulmalarına dayanıyor. En az 4, en fazla 10 kişilik bir grupla oynayabiliyorsunuz. 

Oyuna başlarken rastgele yapılan atama sonucu ya bir İmposter olup diğerlerini gizlice öldürmeye, odalardaki oksijen ve elektriği keserek sabote etmeye ve görevlerini yapmalarını engellemeye çalışıyor ya da bir Crewmate olarak görevinizi yerine getirmeye ve aranızdaki İmposter’ı bulup cezalandırmaya çalışıyorsunuz. 

Among Us Nasıl İndirilir? Ücretli mi?

Among Us konusu ve tarzı ile ilginizi çekti değil mi? Peki, Among Us ne kadar internet yer? Nasıl indirilir? Ücretli mi? Among Us crossplatform yani çapraz platform desteğine sahip bir oyun olduğundan birden fazla platform üzerinden oynanabiliyor. Android, iOS ve PC desteği bulunan Among Us’ı istediğiniz platform üzerinden indirip oynayabiliyorsunuz. Bu nedenle oyuna ulaşabileceğiniz yerler ve ücretleri farklılık gösteriyor.

  • Oyunun Android versiyonunu Google Play üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz.
  • iOS versiyonunu yine tamamen ücretsiz bir şekilde App Store üzerinden indirebilirsiniz.
  • Oyunun PC versiyonu ücretli, bu nedenle PC’de oynamak istiyorsanız oyunu Steam‘den 10,50 TL’ye satın almanız gerekiyor. Oyunun Steam adresine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Among Us Ne Kadar internet Yer? Among Us Çok İnternet İster Mi?

Among Us düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğundan kota dostu bir oyun. Aklınızdaki Among Us ne kadar internet yer? sorusuna kesin bir cevap veremeyiz, ancak 250 MB depolama alanı istemesinden yola çıkarak çok fazla internet yemeyeceğini söyleyebiliriz. Yabancı kaynaklardan edindiğimiz tahmini bilgiler bir saat Among Us oynamanın yalnızca 5 MB internet harcayacağını gösteriyor. Her gün bir saat Among Us oynamak ay sonunda internet paketinizden yalnızca 150 MB eksiltecektir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz