Among Us Paralı Mı? Among Us Fiyatı

Among Us Paralı Mı? Among Us Fiyatı

Jabrayilov

Among Us oynamaya başlamak istiyorsanız Among Us paralı mı diye merak edebilirsiniz. Eğlenceli ve heyecanlı bir oyun deneyimi yaşamak için Among Us’ı seçmiş olabilirsiniz.

Among Us ücreti hakkında çeşitli bilgiler ortalıkta dolaşmaktadır. Bu yazımızda sizin için en güncel ve doğru bilgileri derledik.

Android ve iOS Among Us Paralı Mı?

Among Us oyunu mobil cihazlarda oynanabilmektedir. Oyuna android market ve iOS marketten ulaşabilirsiniz. Among Us hem android hem de iOS için ücretsizdir. Ücretsiz bir şekilde oyunu indirip oynayabilirsiniz. Oyun ücretsiz olduğu için bünyesinde çeşitli reklamlar barındırmaktadır. 

Steam Among Us Paralı Mı?

Among Us mobil cihazlardan oynanabildiği gibi bilgisayardan da oynanabilmektedir. Bilgisayarda Among Us oynayabilmek için oyunu Steam’dan indirmeniz gerekmektedir. İndirdikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Among Us, Steam’da ücretlidir. Şu anki güncel Türkiye fiyatı 10,50 Türk lirasıdır. 10,50 TL ödeyip Steam’dan Among Us satın alabilirsiniz.

Among Us Bilgisayarda Ücretsiz Şekilde Oynanabilir Mi?

Among Us’ı bilgisayarınızda ücretsiz bir şekilde oynamak için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden ilki emülatör kullanarak mobil oyunu bilgisayarınızdan çalıştırmaktır.

İkinci seçenek ise oyunu ücretsiz sunan bazı linklerden faydalanmaktır. http://pnd.one/csyOCPj bağlantısını takip ederek Among Us’ı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bağlantı adresinden oyun dosyalarını indirdikten sonra kurulumu gerçekleştirmeniz gerekecektir. Kurulumu yaptıktan sonra Among Us’ı bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz