Among Us Sesli Sohbet Nasıl Yapılır?

Among Us Sesli Sohbet Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Among Us

Arkadaşlarınızla çok oyunculu oyun oynarken en iyi deneyimi yaşamak istiyorsanız, oyuncularınızla bir sesli sohbet kurmalısınız. Peki, Among Us sesli sohbet nasıl yapılır? Among Us’da sesli sohbet özelliği bulunmamaktadır.   

Ancak arkadaşlarınızla sesli iletişim sağlayarak Among Us oynamak isterseniz harika seçenekler vardır. Bu seçenekler harici olmalarının yanı sıra dünyadaki hemen her oyuncu tarafından beğeniyle kullanılmaktalar. 

Among Us Sesli Sohbet İçin Tavsiyeler

Among Us sesli sohbet için en iyi 5 uygulama:

  • Discord
  • Google Meet
  • Messenger
  • WhatsApp
  • Skype 

Among Us Sesli Sohbet İçin Kullanabileceğiniz Uygulamalar

Hazırsanız Among Us oynarken kullanabileceğiniz uygulamaların detaylarına göz atalım.

Discord

Discord konuşmayı ve daha sık vakit geçirmeyi kolaylaştırır. Popüler bir grup sohbet uygulaması olan Discord, oyunculara toplulukların topluluk oluşturmak ve konuşması için bir yer sağlamak için yapıldı. 

Dünya genelinde 14 milyon kullanıcısı olan Discord, Amog Us için en ideal ve en popüler uygulamalardandır.

Google Meet

Google verdiği bu hizmeti kapatmayı düşünürken, pandemi döneminde artan evden çalışma sistemi Google Meet için bir dönüm noktası oldu. Hızla yükselen ve her geçen gün popülerliği artan bu uygulama sizin için bir araç olabilir. Google tarafından geliştiren uygulama video konferans ve çoklu sesli sohbet özelliği sunmaktadır.

Messenger

Facebook’un geliştirdiği anlı mesajlaşma servisi ile sesli ve görüntülü olarak kullabilirsiniz. Messenger’ın sadece mobil olarak değil, birçok cihazdan hatta tarayıcılarınızdan bile kullanabilirsiniz.

Skype

Skype her ne kadar modası geçse de halen işe yarıyor. Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Skype insanları birçok farklı cihazdan toplu konuşma imkânı sağlıyor.

WhatsApp

Bir mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ile 4 kişilik sesli sohbetler kurabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz