Among Us Sus Ne Demek ?

Among Us Sus Ne Demek ?

admin

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer almasına karşın among us sus ne demek sorusunun yanıtı sık sık aranmaya devam diyor. Oyuncular tarafından merak edilen bu kavramın karşılığını, yazımızda hazırladık.

Among Us Sus Ne Demek ?

Among Us Sus Ne Demek ?

Bilindiği üzere, Among Us birçok oyuncuyu ekran başına kilitleyen keyifli ve eğlenceli bir oyun olarak biliniyor. Bu bağlamda da oyun içinde kullanılan kavramlar arasında yer alan “Sus”un karşılığı olarak da oyun içinde net bir bilgi bulunmuyor. Among Us oyununda yer alan Sus, “suspect” kelimesinin kısaltmasıdır.

Oyuncuların bu kapsamda among us sus ne demek sorusuna yanıt olarak suspect, yani şüpheli karşılığı verilebilir.

Şüpheli Oyuncuların Kabusu!

Oyun içinde oyuncuların karşı rakipteki bazı oyunculardan şüphe duyabilmesi olağan bir durumdur. Gerek ek yazılım kullanımları, gerekse de hile ve benzeri uygulamalar ile oyunun olağan akışının önüne geçen bazı durumlar olabiliyor.

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalındığı taktirde de, oyuncular “Sus” kavramını kullanarak rakip oyuncunun şüpheli bir konumda yer aldığını açık ve net bir biçimde dile getirmiş oluyor.

Oyun dinamiklerinin büyük bir beğeni toplamasına rağmen Among Us’ta zaman zaman böyle durumlar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Oyuncular, bazı şüpheler taşıdıkları oyuncular hakkında “Sus” yazısını yazarak, oyuncunun şüpheli olduğunu bildiriyor. Suspect, yani şüpheli oyuncular kendilerinden şüphe duyan kişilerin yazmış olduğu bu kavramı da oyun içinde görebiliyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz