Among Us Türkçe Yama indir Among us Türkçe Yapma

Among Us Türkçe Yama indir Among us Türkçe Yapma

Jabrayilov

Among Us Türkçe yama çıktıktan sonra herkes yani yamayı aramaya başladı. Gönüllü olarak bazı yazılımcılar Among Us ile ilgili çeşitli yamalar yayınladılar. Bu yamalar sayesinde oyundaki bazı sorunlar çözülüyor. 

Yamalar ile daha iyi bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Among Us eksiklerinin giderilmiş hali ile daha keyifli bir hal almaktadır. Among Us’taki Türkçe sorunu sizi çok rahatsız ediyorsa Türkçe yama uygulamanız iyi olacaktır.

Among Us Türkçe Yama Hangi Sorunları Düzeltti

Among Us’ta sohbet kısmı oldukça önemlidir. Among Us yamaları sayesinde Türkçe karakter sorunları çözüldü. Artık oyunu Türkçe karakter sorunu yaşamadan oynayabilirsiniz. Yamalar hem mobilde hem de bilgisayarda işe yaramaktadırlar.

Bazı yamalar sadece Steam versiyonunda işe yarayabilir. Yamayı indirmeden önce açıklamalar kısmından nerelerde işe yaradığını kontrol edin. Eğer android veya iOS cihazınızda yer alan Among Us oyununa yama uygulamak istiyorsanız “Among Us Türkçe yama mobil” şeklinde arama yapabilirsiniz.

Among Us Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

  • Among Us yamasını yapabilmeniz için önce yamayı bu linke tıklayarak indirmeniz gerekmektedir.
  • Yama sadece STEAM versiyonu için geçerli.
  • Yamayı kurarken  Dosya konumu olarak Steam/Steamapps/Common/Among Us dosya yolu seçilmelidir.
  • Ardından oyunda yamanın çalışıp çalışmadığını deneyin.
  • Eğer yama işe yaramamışsa kurulumda hata yapmış olabilirsiniz. Kaldırıp tekrardan kurun.

Eğer hala işe yaramıyorsa yama dosyanız bozuk demektir. Böyle bir durumda yeni bir yama bularak onu indirin ve kurun. Yine kontrol etmeyi unutmayın.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz