Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Among Us

Yılın yükselişe geçen oyunlarından birisi olan Among Us’a yakın zamanda yeni bir harita ekleneceği duyuruldu. Among Us yeni harita ne zaman gelecek, herkes tarafından merak ediliyor. Oyunda şu an 3 haritayla gayet eğlenilebilirken yeni harita ile eğlencenin zirveye ulaşması bekleniyor. Among Us yeni harita hakkında en güncel bilgileri bu yazımızda aktaracağız.

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Among Us’a yeni bir harita geleceği oyunun resmi Twitter hesabından duyuruldu. Yaılan paylaşımın ardından herkes haritanın çıkış tarihini merak etmeye başladı. atılan twitte yeni bir harita çıkacağı söyleniyor ancak çıkış tarihi hakkında bir bilgi bulunmuyor. 

Net bir bilgi bulunmadığı için yerli ve yabancı forumlarda, anlı yayınlarda oyunun gidişatı ve yayıncı firmanın attığı adımlar üzerinden tahminler yürütülüyor. Tüm bu tahminler doğrultusunda, “Among Us yeni harita ne zaman gelecek?” sorusunun cevabı olarak 2021 yılının ilk ayları veriliyor.

Among Us Yeni Haritada Neler Bulunacak?

Atılan twitte yeni haritada neler olacağı da kısaca yer alıyor. Harita hakkında şunlardan bahsediliyor:

 

  • Harita tamamen ücretsiz olacak.
  • Diğer haritalarda bulunmayan yeni görevler eklenecek
  • Hangi odadan başlanacağını oyuncular seçebilecek
  • Merdivenler olacak. Daha önce hiçbir haritada merdiven yoktu; sadece ventler bulunuyor.

Harita şu ana kadarki en büyük Among Us haritası olacak ve 15 kişi aynı anda haritada oynayabilecek. Haritanın adının Airship olacağı da harita hakkında verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz