Among Us Zombi Modu Nasıl Oynanır?

Among Us Zombi Modu Nasıl Oynanır?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Among Us

Among Us zombi modu, çıkar çıkmaz herkesin ilgisini çekti. Bir çok kişi daha eğlenceli olduğunu düşündükleri zombi moduna girip oynamak istiyor. Bu yazımızda zombi modu nasıl oynanır ve zombi moduna nasıl girilir detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Among Us Zombi Modu Nasıl Oynanır?

Zombi modu normal moda göre farklılıklar barındırıyor. Sadece bilgisayarlarda zombi sunucusunda oynanabiliyor. Maalesef mobil cihazdan Among Us oynayanlar zombi moduna giremiyor. Zombi modunun oynanışı şöyledir:

  • Imposter zombi olarak görünür, crewmateler polis görünümündedir.
  • Zombilerin görüş alanı crewmatlere göre daha dardır. Bir crewmate zombinin görüş alanına girerse zombi tarafından zombiye dönüştürülür.
  • En başta zombi olanın  ve sonradan zombi olan herkesin amacı tüm crewmateleri zombiye dönüştürmektir.
  • Crewmatler için görevler bu modda da bulunuyor. Crewmateler tamamen zombiye dönüşmeden görevleri tamamlarsa oyunu kazanır.
  • Normal Among Us’ta kimin imposter olduğu bilinmiyor ancak zombi modunda biliniyor. Çünkü zombi crewmatelere zombi kostümünde görünüyor.

Among Us Zombi Moduna Nasıl Girilir?

Among Us zombi modu, oyunun kendi içerisinde bulunan bir mod değildir. Oyundaki Aysa, Avrupa sunucuları gibi olan zombi sunucusu üzerinden gelir. Bu yüzden bu sunucuyu bilgisayarınıza indirip oyuna entegre etmeniz gerekir.

Zombi moduna girmek için indireceğiniz dosyalara çok dikkat etmelisiniz. Dosyalar yasal olmadığı için farklı amaçlara hizmet eden yazılımlar barındırabilirler. Bu nedenle dolandırıcılık maduru olabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz