Android Oyun Listesi

Android Oyun Listesi

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Listeler

Artık küçük yaştan, yaş almış insanlara kadar hepimizin yanından bir an olsun ayırmadığı telefonlar ve tabletlerimiz oyunlar konusunda da kendini oldukça geliştirmiş durumdadır. Birçoğumuzda bulunan sistem olan Android oyun listesi konusunda da herkese hitap eden çeşitliliğe sahip olduğu görülüyor.

Bilgisayar ve konsol oyunlarının verdiği haz daha yüksek olsa da telefon ve tabletler, indirilip yüklenebilen oyunların hızlıca oynanabilmesi yönünden oldukça tercih edilir duruma geldi. Özellikle grafik konusunda kendini son 5 yılda iyiden iyiye geliştiren sistem olan Android oyun listesi ile de kendini belli ediyor.

Android Oyun Listesi 2020

İçeriğinde herkesin kendine göre bir oyun bulabileceği listemiz şu şekildedir;

PUBG Mobile

Android Oyun Listesi 2020

Listemizin başında tabi ki bağımlılık yaratan özelliğiyle PUBG Mobile bulunmaktadır. Çok oyunculu bir online oyun olan PUBG, uçaktan atlayarak savaş alanına dönüşmüş bir adaya inişinizle başlar.

Takım olarak ya da tek başınıza oynayabileceğiniz bu oyunda silah ve ekipman toplayarak diğer oyuncuları öldürmek temel hedefinizdir.

Brawl Stars

Android Oyun Listesi 2020

Brawl Stars, Çok fazla oyuncu kitlesi bulunduran Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarının yaratıcısı Supercell şirketinin bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça eğlenceli grafikleriyle çok oyunculu bir oyun olan Brawl Stars, Android oyun listesi içine dahil olmayı sonuna kadar hak ediyor.

Candy Cruch Saga

Android Oyun Listesi 2020

Candy Cruch Saga’yı bilmeyen yoktur. 500 milyon kullanıcıyı geçen bir başarı örneği haline gelmiş Candy Crush, sadece gençlerin değil aynı zamanda yetişkinlerin de vazgeçilmez oyunu haline gelmiştir.

Hearthstone

Android Oyun Listesi 2020

Blizzard’ın çıkarttığı hearthstone son derece bağımlılık yaratan ve içeriği oldukça geniş olan bir kart savaşı oyundur. Stratejiseverlerin asla başından kalkamayacağı bir oyun olan Heartstone’u Android oyun listesi için de diğer oyunlardan farklı bir konuma koymak gerekir.

Asphalt 9

Android Oyun Listesi 2020

Araba yarışıseverlerin zevkle oynayabileceği Asphalt 9, son derece gerçekçi olan grafikleriyle ön plana çıkıyor. Oldukça çeşitli arabaların mevcut olmasıyla da diğer araba yarışı oyunları arasından öne çıktığını söylemeliyiz.

The Sims Mobile

PC versiyonu oldukça çok satan The Sims oyunu, mobile ortamda çıkarttığı The Sims Mobile ile yaşam simülasyonunu adroid cihazlarımıza taşıyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz