Apex Legends Sistem Gereksinimleri Kaç GB

Apex Legends Sistem Gereksinimleri Kaç GB

Jabrayilov

Apex Legends Sistem Gereksinimleri oyun bilgisayarı olmayanlarının çalıştıramayacağı türden grafik kartı ve bellek istiyor. Apex Legends Sistem Gereksinimleri 2021 Kaç GB gibi sorularınızı buradan öğrenebilirsiniz.

 

Apex Legends Sistem Gereksinimleri 2020 Kaç GB

MİNİMUM Apex Legends Sistem Gereksinimleri 2021

  • Ram:6 GB
  • Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GT 640
  • CPU:Intel Core i3-6300
  • Depolama:30 GB
  • OS:64-bit Windows 7

ÖNERİLEN Apex Legends Sistem Gereksinimleri 2021

  • Ram:8 GB
  • Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 970
  • CPU:Intel Core i5-3570K
  • Depolama:30 GB
  • OS:64-bit Windows 7

Apex Legends Kaç GB?

Apex Legends için minimum bellek gereksinimi bilgisayarınıza 6 GB RAM’dir. Mümkünse, Apex Legends’ı tam potansiyeline çalıştırmak için 8 GB RAM’iniz olduğundan emin olun. Apex Legends’ı kurmak için en az 30 GB boş disk alanına ihtiyacınız olacak.

Apex Legends ÇALIŞTIRABİLİR MİYİM?

Apex Legends Sistem Gereksinimleri oynamak için Intel Core i3-6300’e eşdeğer minimum CPU’ya ihtiyacınız olacak. Çalıştırmak için ise Intel Core i5-3570K önerilir. En azından bir NVIDIA GeForce GT 640 grafik kartına veya türevi kartlarla oyunu oynayabilirsiniz. Ancak, geliştiricilere göre önerilen grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTX 970’tir.

Apex Legends Sistem Gereksinimleri Bu rekabetçi bir çevrimiçi oyun olduğundan, maksimum performans ve optimum oyun sağlamak için ayarlarınızı değiştirmek istersiniz en iyi Apex Legends ayarlarını seçmek bilgisayarınızı fazlasıyla zorlayacaktır. Ortam grafiklerini azaltmak, performansı önemli ölçüde artırır ve uzun menzilli görünürlüğü iyileştirmenin ek avantajına sahiptir. Doku filtrelemenin kapatılması,güneş gölge kapsama alanı ve hacimsel aydınlatma da performans üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. V-sync’i devre dışı bırakmak önemli bir değişikliktir: FPS düşmesini azaltırken V-sync, gecikmeli görüntü silahlı bir rakipse felaket olan bir görüntü gecikmesine neden olabilir.

Apex Legends kare hızını en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, FPS sabitleyicisi kullanmamanız gerekir. Battle royale varsayılan olarak 144 fps ile sınırlıdır, ancak Origin Launcher’daki Oyun Özelliklerine gidip “Komut satırı argümanları” altındaki Gelişmiş Başlatma Seçeneklerine “+ fps_max unlimited” satırını ekleyerek bunu değiştirebilirsiniz. Monitörünüzün yenileme hızını da kontrol etmek isteyebilirsiniz. Sadece 60 Hz ise, ayarlarınız ne kadar iyi optimize edilmiş olursa olsun, yalnızca 60 kare göreceksiniz.

Donanım açısından, Apex Legends PC’nin oldukça yönetilebilir gereksinimleri vardır. Düşük ayarlarda bile iyi performans elde etmek için uğraşıyorsanız, entegre grafik işlemcinizde çalışmadığından emin olun. Bir Nvidia kartı ile ayarlarınıza gidip, “3D Ayarlarını Yönet” e tıklayarak, Program Ayarları sekmesindeki Apex Legends giderek ve “Bu program için tercih edilen grafik işlemcisini seçin” seçeneğini işaretleyerek bunu kontrol edebilirsiniz.

Respawn tarafından planlanan hiçbir Apex Legends Steam lansmanı olmadığında, oyunu çalıştırmak için Origin istemcisini indirmeniz gerekecek. Oysa Steam koleksiyonunuza eklemek kolaydır.

Apex Legends Sistem Gereksinimleri, 64-bit Windows 7 ve üstü PC sistemlerinde çalışacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz