Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi ve Detayları

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi ve Detayları

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Assasins Creed

Assassin’s Creed Valhalla, Vikings hakkında bir sonraki Assassin Creed Valhalla oyunu Ubisoft tarafından resmen ilan edildi . Oyuncular, bir klanın liderleri olarak İskandinav savaşçıları İngiltere’de yerleşmeye çalıştıklarında Saksonlarla karşı karşıya kalacaklar.

Assassin’s Creed Valhalla Fragman

ASSASSIN CREED VALHALLA ÇIKIŞ TARİHİ ?

Şuan henüz belirli bir tarih yok, ancak ASSASSIN CREED VALHALLA ÇIKIŞ TARİHİ Holiday ayarlarında  (ekim, kasım ve aralık ayları)  2020’de olacağını biliyoruz.

ASSASSIN’S CREED VALHALLA SETİ

Oyuncular, diğer zengin toprakları aramak için Viking klanlarının liderleri olarak Norveç’ten kaçıyor ve arazi birkaç Sakson krallığına bölündüğünde İngiltere kıyılarına varıyorlar. İngiltere’nin yedi krallığa sahip olduğu Heptarşi olarak bilinen dönem: Kent, Wessex, Sussex, Northumbria, Mercia, East Anglia ve Essex.

Assasin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi ve Detayları
ASSASSIN CREED VALHALLA ÇIKIŞ TARİHİ

Fragmandan, kötü adamın Wessex Kralı Alfred olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Assassin’s Creed Valhalla’daki haritanın çoğunlukla İngiltere güney sahiline dayanması ve belki de İngiltere’nin daha küçük bir versiyonu olması mümkündür.

Aşağıdaki videoda harita hakkında daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz.

ASSASSIN’S CREED VALHALLA’DA ANA PROTAGONİST KİMDİR?

Valhala’daki ana kahraman Eivor’dur. Oyunun başlangıcında oyuncular, arka planların erkek (Alexios) ve kadın (Kassanra) arasındaki seçime bağlı olduğu Assassin’s Creed Odyssey’den farklı olan erkek veya kadın Eivor’u seçmelidir.

ASSASSIN CREED VALHALLA OYUNU

Sinematik bir fragman izleyerek savaşmanın gerçekten zor olduğunu nasıl hissedeceksiniz, ama oyunda göreceğimiz bazı şeyler var, ağır, çok uzun zırhlı Saxon savaşçıları gibi. Ancak İsmail’in söylediği gibi bu savaşçıların zayıf noktaları olacak ve bunu Eivor onu dizden bıçakladığında karavanda görebiliyoruz.

Eivor yetenekleri

  • Eivor birçok silah kombinasyonunu iki kez kullanabilir. Örneğin, iki kalkan, cadı, çok çılgın, ama bu mümkün olacak. Ve tabii ki, iki baltalı oyuncular için çok ilginç bir kombinasyon.
  • Eivor ve diğerleri baltaları atabilir.
  • Klasik katilin gizli bıçağı geri döndü, ancak bu sefer daha az gizli: Eivor’un elinin üstündeki bir bölmeden çıkıyor.

Ubisoft, oyuncuların dövme salonu, kışla ve diğerleri de dahil olmak üzere binalar inşa edip onları yenileyebileceğini söyledi. Fragmanda bu dövmelerden bazıları var.

Ayrıca, oyuncuların balık tutma, avcılık ve daha fazlası gibi farklı aktiviteler yapma olanakları olacak ve bu da hızını değiştirmek için iyi olacak.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz