Bannerlord En İyi Yoldaşlar Hangileridir?

Bannerlord En İyi Yoldaşlar Hangileridir?

admin
28-04-2021 - Oyun - Mount & Blade

Bannerlord en iyi yoldaşlar oyunda sizin oldukça işinizi kolaylaştıran dinamiklerdir. Savaşa gittiğinizde yoldaşları yanınıza alabilirsiniz, ordunuzun belli bir kısmına komutanlık etmesini sağlayabilirsiniz. Çeşitli etkinliklere yoldaşlarla birlikte katılabilirsiniz.

Yoldaşların her birinin farklı özellikleri vardır. Belirli bir ücret ödeyip özelliklerini en çok beğendiğiniz yoldaşları oyununuza ekleyebilirsiniz. Peki, hangi yoldaşları almalıyım diyorsanız bu yazımızda Bannerlord en iyi yoldaşlar hangileridir açıklayacağız.

Bannerlord En İyi Yoldaşlar Hangileridir?

Oyunda yoldaşlara çeşitli görevler verilebilmektedir. Bir yoldaşa cerrah görevi vererek savaşta askerlerinizi iyileştirmesini sağlayabilirsiniz. Mühendislik görevi verdiğiniz yoldaşlar bir yeri kuşattığınızda binaların inşa edilmesinde rol alır. Levazım subayı yaptığınızda yönetime katkı sağlar ve orduya kapasite ekleyebilirsiniz. İzci görevinde ise harita görüş alanının ve hızın artmasını sağlar. Tabi ki bu görevleri en iyi yoldaşlara vermek isteyeceksinizdir.

Bannerlord en iyi yoldaşları birlikte inceleyelim.

  • Neving the Lucky: Atletizm, binicilik, taktik alanları ve çeşitli silahlarda becerisi var.
  • Tatik Frostbeard: İzcilik, atletizm, binicilik, fırlatma silahları, kundaklı yaylar, gönderli silahlar ve tek elli silahlara karşı becerisi var.
  • Veta the Accursed: Atletizm, binicilik, serserilik, fırlatma silahlar, okçuluk, gönderli silahlar, kundaklı yaylar, çift elli silahlar, tek elli silahlara karşı becerisi var.
  • The Swift: Serserilik, ticaret, idarecilik konularında becerisi var.

Aradığınız yoldaşı bulmak için dünya haritasına girdikten sonra ansiklopediyi açmalısınız. Kahramanlar kısmına girip göçebe tikini işaretledikten sonra arama çubuğundan yoldaşları arayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz