BDO Planner Nedir? Black Desert Online

BDO Planner Nedir? Black Desert Online

BDO Planner nedir, ne işe yarar birçok kişi tarafından bilinmiyor. Black Desert Online oynayanlar tarafından plannerın nasıl kullanılacağı kesinlikle bilinmelidir. Çünkü bunu kullanan tüm oyuncular oldukça memnunlar. Hatta başka oyunlarda da buna benzer bir özellik olmasını istiyorlar.

Bu yazımızda Black Desert Online Planner hakkında merak edilen soruları cevaplandıracağız.

BDO Planner Nedir? 

Black Desert Online Planner, oyunun geliştiricileri tarafından hazırlanmış bir web sitesidir. Sitenin amacı oyuncuların plan yaparak oynamasını sağlamaktır. Oyunda nasıl bir yol izleyeceklerini planlayan oyuncular, bu site sayesinde gelecekte kendilerini neler beklediğini görebiliyorlar.

BDO Planner oyunculara gelecekte yapmak istedikleri veya geliştirmek istedikleri şeylerin yapılmış halini simüle ediyor. Yaptıkları zaman ne olacağını gösteriyor. Bu sayede oyuncular, ani kararlar almış olmuyor. Şu an izlediği yolun istediği gibi olmadığını fark ettiğinde vazgeçebiliyor ve yeni bir strateji kurabiliyor.

BDO Planner’da Neler Yapılabiliyor?

Black Desert Online Planner sitesinde 3 şeyin planını yapabiliyorsunuz. Bunlar;

 

  • Dişli seti yaratma
  • Karakter yaratma
  • Herkese açık derleme listesi

Oyu sonu ekipmanlar için yüksek paralar harcamadan önce burada denemeler yapabiliyorsunuz. Ayrıca, sitede bazı istatistikler de hesaplanıyor. İstatistiklere bakılarak yeterince güçlü bir yükseltme yapılıp yapılmadığı görülebiliyor. Daha iyisini yapmak için deneme-yanılma yöntemiyle farklı kombinasyonlar kurulabiliyor.

Siteyi hem oturum açarak hem de oturum açmadan kullanabiliyorsunuz. Her geçen gün sisteme yeni özellikler ekleniyor ve daha da kullanışlı hale geliyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz