Bibi Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Bibi Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Yakın mesafede neredeyse 180 derecelik bir açıyla vuruş yapabilen Bibi Brawl Stars, tüm cephaneleri dolu olduğunda Home Run çubuğunu şarj ederek bir sonraki saldırısında düşmanlarını geri püskürtebilir.

Bu yazımızda Bibi’nin özelliklerini, kostümlerini ve yıldız güçlerini ele alacağız.

Bibi Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Efsanevi sınıfı kahramanlardan biri olan Bibi, oyundaki en nadir karakterlerden biridir. Bibi elde etmek isteyen oyuncular kupa biriktirip bol bol kutu açabilir veya elmas ile satın almayı tercih edebilir.

Tecrübeli oyuncular karakteri kupa biriktirip kutu açarak elde etmeye çalışmanızı tavsiye ediyor, kupa biriktirirken bol bol oyun oynayarak daha tecrübeli ve iyi bir oyuncu olmanızı öneriyorlar.

Bibi Brawl Stars Kostümleri

Henüz 1 senelik bir karakter olan Bibi, elmasla alınabilen iki kostüme sahip. Biri ortalama, diğeri pahalı diyebileceğimiz kostümlerden biri Supercell Make, diğeri ise Lunar serisi kostümlerden.

Kostümleri ve fiyatlarını aşağıdaki listede görebilirsiniz.

  • ZomBibi (80 elmas)
  • Kahraman Bibi (150 elmas)

Bibi Brawl Stars Yıldız Gücü

9. seviyede açılan iki yıldız gücüne sahip olan Bibi, yıldız güçleri ile savunma özelliğini güçlendirebiliyor. Oyun tarzınıza göre seçeceğiniz yıldız gücü ile ister Home Run şarjı dolduğunda hareket hızı artışı kazanabilir, isterseniz Home Run şarjı dolduğunda aldığınız hasarı azaltan bir kalkan elde edebilirsiniz.

İlk yıldız gücü Home Run, Bibi’nin cephaneleri dolduktan sonra şarj olan Home Run çubuğu tamamen dolduğunda, hareket hızı 918’e yükselir. Eğer Bibi Home Run vuruşunu kullanırsa şarjlar sıfırlanır ve hareket hızı normal değerine düşer.

İkinci yıldız gücü Vuruş Duruşu, Bibi’nin Home Run şarjı tamamen dolduğunda, aldığı tüm hasarı %30 azaltan bir kalkan ediniz. Eğer Home Run vuruşunu yaparsanız şarjlar sıfırlanır ve kalkanı kaybedersiniz. Bu kalkan sayesinde 1000 hasar veren bir saldırıdan 700 hasar alırsınız.

Bibi Brawl Stars Özellikleri

Bibi, normal saldırısı ile 3 vuruş yaparak Home Run barını şarj eder. Tamamen şarj olduğunda yapacağınız bir sonraki vuruş rakipleri geri iter. Süper gücü Spitball, Bibi’nin düşmanların içinden geçebilenve aynı hedefe birden fazla kez vurabilen zıplayan bir balon topuna vurmasını sağlar. Aksesuarı ise 4 saniye boyunca 400 sağlık yeniler.

Bibi’nin tüm karakterlerin de sahip olduğu 7 temel becerisi vardır. Aşağıdaki listede bu 7 temel beceriyi görebilirsiniz.

  1. 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 3800/5320
  2. 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 1300/1820
  3. Saldırı Menzili/Süper Menzil: 3,67/40
  4. Hareket Hızı: 820 (Home Run ile 918’e yükselir.)
  5. Yeniden Yükleme Süresi: 0,8 saniye
  6. Vuruş Başı Süper Şarj: %35,75
  7. 1. Seviye Süper Hasarı/10. Seviye Süper Hasarı: 900/1260

Bibi Brawl Stars Resimleri

Mor ceketi, şekill saçları ve ellerinde korkutucu bir silaha dönüşen beyzbol sopası ile Bibi, oyundaki en havalı karakterlerden biri. Bibi ve kostümlerinin nasıl göründüğünü merak ediyorsanız aşağıdaki listede üzerine tıklayarak görebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz