BRAWL STARS 8 BIT KARAKTERİ KUPA YOLU

BRAWL STARS 8 BIT KARAKTERİ KUPA YOLU

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Özellikle son dönemlerin rağbet gören karakter tasarımlarından biri olan Brawl Stars  8 BIT karakteri, tüm ilginçlikleri ile ilgi odağı durumunda. Bir oyun robotu şeklinde tasarlanan bu karakter,  kare surat yapısı ve çatık kaşlarıyla ilk bakışta fark ediliyor. Üzerindeki kırmızı butonlar ise onun tanınırlığını arttırıyor.

Brawl Stars 8 BIT DİĞER ADI KUPA YOLU

Bilindiği gibi Brawl Stars 8 BIT karakterinin diğer adı Kupa Yoludur. Bu karakterin açılmasının tek yolu oyuncular tarafından 6000 kupaya ulaşmaktır.

ROBOT OLMASININ ETKİLERİ

BRAWL STARS 8 BIT

Robot olmasından kaynaklı tok bir mekanik sese sahiptir. Asla hızlı hareket etmez. Hareket sahası  diğer karakterlere göre çok alt seviyededir. Oyun içerisinde rakiplerinizi kovalamaya çalışmak sizin için pek iyi olmayacaktır. Peki bunca negatif özelliği varken hiç pozitif özelliği yok mu diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte karşınızda, karakterimizin diğer karakterlere göre en avantajlı özellikleri.

ÖZEL GÜCÜ VE SAĞLIĞI

Olağanüstü bir sağlığa sahip olan Brawl Stars 8 BIT karakteri, onuncu seviyeye ulaştığında ve en iyi saldırma özelliğini kullandığında rakiplerine büyük hasar vermektedir. Bu sağlığını özel gücü ile birlikte kullandığında ise rakiplerini darmadağın etmekte üzerine yoktur. Özel güç ile elde ettiği zırhlı kule sayesinde müthiş bir sağlık puanına kavuşur. Bu sağlık puanına ulaştığında birçok rakibinin arasına dalıp onlara hasar vermesi işten bile değildir.

ZIRHLI KULE

En büyük dezavantajı yavaş olması olan Brawl Stars 8 BIT karakteri, zırhlı kulesini devreye sokup 360 derece ateş etme özelliğini ve uzun menzil kabiliyetini kazandığında dezavantajını bir nevi avantaja dönüştürür. Ateş menziline giren diğer karakterlerin ve kendisinin hasar gücünü yaklaşık %40 oranında arttırır.

TAM BİR TAKIM OYUNCUSU

Brawl Stars 8 BIT karakteri ile oynamak zeka ve strateji ister. Evet yavaş olması onun en büyük dezavantajı olabilir belki ama takım arkadaşlarının yoğun olarak savaştığı bölgelerde zırhlı kulesini devreye sokması takımının kazanması yolunda büyük bir adımdır. Elbette ki takım arkadaşları da onun hızlı rakiplerle karşılaşmasına imkan vermemeli; onun özel gücünü devreye sokacak stratejileri ortaya çıkarmaya özen göstermelidirler.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz