Brawl Stars Benzeri Oyunlar Mobile

Brawl Stars Benzeri Oyunlar Mobile

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars benzeri oyunlar, son dönemlerde hem yetişkinler hem de gençler tarafından yoğun ilgi görüyor. 2017 yılı itibariyle mobil oyun ailesindeki yerini alan ve o tarihten beri yoğun rağbet gören Brawl Stars oyunu her dönem popülerliğini koruyor.

Brawl Stars Benzeri Oyunlar Eğlenceli Alternatifler 

Uzun soluklu bir geçmişi olmamasına rağmen pek çok kişi tarafından sevilerek oynanan bu oyun, bir süre sonra her oyun gibi sıkabiliyor. Bu durumda kullanıcılar benzer versiyonlar denemek ve yeni deneyimler tatmak istiyor.

Brawl Stars benzeri oyunlar için çok sayıda alternatif mevcut. Bu sayede oyun rehberinize yeni seçenekler ilave edebilirsiniz. Farklılıktan yana olup bir taraftan da eskilerden vazgeçemeyenler için benzer oyun seçeneklerini derledik. İşte eğlenceler!

Brawl Stars Benzeri Oyunlar Nelerdir?

Brawl Stars oyunu, mobil oyun alanında bir dev haline gelmiş olan Supercell tarafından 2017 yılı itibariyle betaya sürülmüştür. 2018 yılından sonra ise global bir şekilde tüm dünyaya açılmış 3v3 oyun türüdür.

Çıktığı ilk dönemden bugüne kadar hala en popüler mobil oyunlar arasındaki yerini korumayı başarıyor. Hatta kullanıcılara sunulduğu ilk 4 ay içerisinde 100 milyon ve üzeri indirme oranına sahip olmuştur. 

Göze çarpan bu başarının ardından yapımcılar piyasaya Brawl Stars bezneri oyunlar sürmeye başladı.

Farklı ülkelerin yapımcıları tarafından geliştirilmiş olan Brawl Stars benzeri oyunlar için aşağıdaki gibi bir listelemek mümkündür;

  • Tank Raid Online
  • Soccer All Stars
  • Wild Clash
  • Zooba

Tank Raid Online

Brawl Stars sevenlerin yanı sıra tank oyunu tutkunlarına da hitap eden bu oyun, hem ücretsiz hem de premium sürümle oynanabilir. Taktiklerinizi doğru şekilde planlayarak PvP savaşlarına hazır olun!

Soccer All Stars

Halı saha özleyenler için hasret bitiyor denilebilir. Farklı özelliklere ve yeteneklere sahip futbolcularla rakibinizi kolayca alt edebilirsiniz.

Wild Clash

Brawl Stars oyununun beta versiyonunu düşünün. Yani hiç yabancılık çekmeden oynayabileceğiniz bir oyun. Ortalama 3 dakika süren kısa mücadelelerle dünya çapında isim yapın! Kahramanlık becerileri arasında seçim yaparak yeteneklerinizi gösterin.

Zooba

Brawl Stars oyununun hesaplaşma kısmından oluşuyor gibi düşünebilirsiniz. Sadece daha büyük ve daha ayrıntılı hali. Ayrıca düzenli güncellemeler sayesinde oyun aktifliğini her zaman koruyor.

Brawl Stars Benzeri Türk Oyunu

Brawl stars benzeri Türk oyunu henüz piyasaya sürülmemiş olsa da yakında bu tarz atılımlar bekliyoruz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz