Brawl Stars Big Shots Nedir? Brawl Stars Turnuva

Brawl Stars Big Shots Nedir? Brawl Stars Turnuva

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Supercell tarafından geliştirilen ve ilk defa Çin’de yayınlanan bir oyun olan Brawl Stars, Brawl Stars Big Shots turnuvası ile severlerinin karşısına çıkıyor.  

Dilerseniz oyuna rekabet ve heyecan unsuru katmak amacıyla ortaya çıkarılan bu eğlenceli turnuva moduna daha yakından bakalım. 

Brawl Stars Turnuva Modu Big Shots

Son zamanların en sevilen strateji oyunlarından olan biri olan Brawl Stars,  mücadele modu ile oyuncularının karşısına çıkıyor. Brawl Stars Big Shot adı verilen bu turnuva modunda Brawl Stars içerik üreticileri ve oyuncuları, oyunun oynanışı hakkında çeşitli turnuvalara katılabilecek ve eğlenceli bir mücadele içine girebilecekler. 

Brawl Stars Big Shots 2020 yılında oldukça dikkat çekmiş gibi görünüyor. Peki oyuncular bu turnuva modu ile neler yapabilecekler?

Brawl Stars Big Shots Turnuvası Kapsamında Neler Yapılabilir?

Oyuncuların Big Shot turnuvası ve etkinlikleri ile yapabilecekleri pek çok şey var. Turnava modunun en sevilen özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Brawl Stars Big Shots turnuvaları, dünya çapında gerçekleşen bir rekabet ortamı yaratmaktadır. 200 farklı sunucuda yer alan turnuvalardan istediğinize katılabilir ve rekabetin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Turnuvalara katılarak hem oyun oynamanın keyfine varabilir, hem de turnuva sonunda başarılı olan kişi için verilecek ödüllerden kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
  • Turnuvada yer alan bir seçenek ile yayıncılar, herkesin sıfır kupa ile başlayacağı ve toplamda 2 saat sürecek olan bir kupa yarışına dahil olabilirler. 
  • Kendine güvenen oyuncular e-Spor etkinlikleri kapsamında yer alan turnuvalara katılarak yeteneklerini gösterebilirler.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz