Brawl stars Big Shots Ödülleri

Brawl stars Big Shots Ödülleri

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars Big Shots ödülleri, turnuvayı kazananları oldukça memnun ediyor. Katılmak isteyen herkes bu turnuvalara katılabiliyor ve Big Shots ödüllerini kazanabiliyor. 

Hal böyle olunca Big Shots turnuvaları oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor ve ödüller hakkında akıllarda çeşitli sorular oluşuyor. Big Shots ödülleri hakkında merak edilenleri bu yazımızda en güncel haliyle cevaplandıracağız.

Brawl Stars Big Shots Ödülleri Nedir?

Brawl Stars belirli aralıklarla Big Shots adını verdiği etkinlikler düzenliyor. Big Shots ödülleri de bu etkinliklerde yapılan turnuvaların galiplerine verilen ödüllerdir. Eğlenceli turnuvaların ardından büyük ödülleri alan oyuncular galibiyetlerinin tadını çıkarıyor.

Ödüller sadece birkaç kişiye verilmiyor. Genellikle ilk 500 kişi turnuvadan sonra ödülünü alıyor; bazı etkinliklerde 1000 kişiye ödül verilebiliyor. Ödüller sürpriz olduğu için  turnuvalardan önce açıklanmasa da aşağıdaki ödüller verilebiliyor:

  • Yeni savaşçı
  • Para ödülü
  • Elmas

Brawl Stars Big Shots Ödülleri Nasıl Alınır?

Big Shots ödüllerini almak için Big Shots etkinlikleriyle başlatılan turnuvalara katılmanız gerekir. Turnuvalar belirli tarih ve saatler arasında gerçekleştiriliyor. 

Genellikle 1 ile 3 saat arasında değişen bir sürede turnuva sona eriyor. Turnuva boyunca açılan sunuculardan istediğiniz bir tanesine geçip savaş yapabiliyorsunuz.

Ne kadar çok savaş kazanırsanız sıralamada adınız o kadar çok yükseliyor ve Big Shots ödüllerine adım adım  yaklaşıyorsunuz. Turnuva başında herkes sıfır kupa ile başladığı gibi adil bir şekilde sıralamada yükselebilirsiniz. 

Verilen turnuva saati boyunca istediğiniz kadar savaş yapabilirsiniz; savaş yapma sınırı bulunmuyor. Eğer kendinize güveniyorsanız Big Shots resmi etkinlik sitesinden yapılacak olan etkinlikleri takip edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz