Brawl Stars Brawl Talk Ne Zaman?

Brawl Stars Brawl Talk Ne Zaman?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars Brawl Talk videoları, oyunu sevenler tarafından çok sayıda görüntüleme sağlanıp trendlere girince yeni videonun tarihi merak konusu olmaya başladı. Sıradan kişilerin eğlence için oynadığı Brawl Stars, bazı mobil e-spor oyuncuları için iş niteliğindedir. Hal böyle olunca Brawl Stars’da olan her türlü gelişme önem kazanır. 

Bu yazımızda bilmeyenler için Brawl Talk’un ne olduğundan ve bilenler için ne zaman yayınlanacağından bahsedeceğiz.

Brawl Talk Nedir?

Brawl Stars sürekli oyuncuların hayatına yeni ifadeler katmaya devam ediyor. Brawl Stars Brawl Talk da bu ifadelerden biridir. Brawl Talk, Brawl Stars oyununa gelecek yeniliklerin tanıtıldığı videolardır. Genellikle communityden iki kişi videoda Brawl Stars’daki yenilikleri anlatıyor ve bu yenilikleri yorumluyor.

Twitch yayınları kadar uzun olmayan bu videolar, oyuncular tarafından heyecanla izleniyor. Oldukça bilgi ağırlıklı ve sade Brawl Talk videoları hazırlanıyor.

Brawl Stars Brawl Talk Ne Zaman?

Son Brawl Talk videosu 13 Aralık tarihinde, Brawl Stars YouTube resmi kanalında yayınlandı. Video şu anda yaklaşık olarak 16 milyon kişi tarafından görüntülenmiş. Yeni Brawl Talk videosu için ise 12 Aralık tarihine hatırlatıcı oluşturulmuş. 13 Kasım saat 19.00’da video yayınlanmış olacak. 

Yeni Brawl Talk videosunun yeni sezon ve Ice Brawler hakkında olduğu bilgisi verildi. Bunların yanı sıra oyun ile ilgili daha pek çok yenilik videoda tanıtılacak. Bu bağlantıya tıklayarak Brawl Talk videosunu izleyebilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz