Brawl Stars Efsanevi Karakterler

Brawl Stars Efsanevi Karakterler

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars efsanevi karakterler oyunun güçlü bir bölümünü oluşturur. Brawl Stars karakterleri 7 sınıftan oluşur. Sizlere bu yazımız da efsanevi karakterlerden bahsedeceğiz.

Brawl Stars Karakter Çeşitleri

Brawl stars karakterlerinin sayısı son eklenen brawler olan Lou ile 41’e yükseldi. Brawl stars karakter çeşitleri şu şekildedir :

 

  • Yaygın Karakterler
  • Nadir Karakterler
  • Aşırı Nadir Karakterler
  • Epik Karakterler
  • Mistik Karakterler
  • Efsanevi Karakterler
  • Kromatik karakterler

Bu saymış olduğumuz sıralama ayrıca karakterlerin güç sırasıdır.

Brawl Stars Efsanevi Karakterler

Brawl stars efsanevi karakterler neredeyse oyunun en güçlü karakterleridir. Oyunda kromatik karakterlerden sonra gelen efsanevi karakterler şuanlık 5 karakterden oluşur. İşte efsanevi karakterler şu şekildedir :

 

Ayrıca bu karakter isimlerinin üzerine tıklayarak, karakter özellikleri sayfalarına ulaşabilirsiniz.Bu efsanevi karakter sayfalarında karakterlerin özel güçlerini, resimlerini ve kostümlerini bulabilirsiniz.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars, 15 Haziran 2017’de supercell tarafından yapılmış freemium yani isteyenlerin satın alma yapabileceği ve herkesin online bir şekilde oynayabildiği gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Brawl Stars Yeni Efsanevi Karakter Ne Zaman Çıkacak?

Brawl Stars yeni efsanevi karakterler, Brawl Talk yayınlarıyla yama öncelerinde ve büyük etkinlikler de açıklamalarla birlikte oyunculara aktarılıyor.Yeni efsanevi karakterleri ve diğer yeni çıkacak olan karakterlerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalınız. Herkese bol şans.

Brawl Stars Efsanevi Karakter Çıkarma Taktiği

Efsanevi karakter çıkarma taktiği olarak bir çok şey uygulansa da sistem tarafından belirli bir koşul bulunmamaktadır.Tabi ki etken olan şeyler olabilir bunun için size detaylı bir yazı hazırlayacağız.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz