Brawl Stars Elmas Kodu Nereye Yazılır?

Brawl Stars Elmas Kodu Nereye Yazılır?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars elmas kodu nereye yazılır? sorusu, bir şekilde kod elde etmiş ancak bu kodu nasıl kullanacağını bilmeyenler tarafından çok merak ediliyor. 7-22 yaş grubunun en fazla oynadığı mobil oyunlardan biri olan Brawl Stars, yetersiz elmas sorunu yüzünden oyuncuları zorlayabiliyor. 

Elmasa sahip olan oyucular için her şey çok daha kolay ve hızlı gerçekleştiği için, herkes elmas kodu elde edip kullanmak istiyor. 

Elmasla savaşçı ve özel sandıklar alınabildiği için, oyun esnasında diğer oyunculara fark atılmasını sağlayabiliyor.  Brawl Stars elmas kodu nereye yazılır ve elmas kodu nedir gibi sorularınızın cevabına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars ELmas Kodu Nedir?

Brawl Stars elmas kodu ücretsiz bir şekilde yeşil elmas sahibi olmanızı sağlayan koddur. Bu kodlar çeşitli etkinliklerde, çekilişlerde hediye olarak dağıtılır. Elmas kodu kampanyalarını takip ederek siz de bir kod sahibi olabilirsiniz. 

Peki, Brawl Stars elmas kodu nereye yazılır? 

Brawl Stars Elmas Kodu Nereye Yazılır?

Aşağıdaki adımları takip ederek kodu yazabilirsiniz:

  • Brawl Stars oyununu açın.
  • Ardından dükkana gidin.
  • Satın almak istediğiniz elmas paketine tıklayın.
  • Ödeme kısmında kod ile ödemeyi seçip Brawl Stars elmas kodunu girin.

Eğer kodun daha önce kullanıldığına dair bir uyarı alırsanız, birilerinin sizden önce davranıp elmasları aldığını anlamalısınız. Çünkü Brawl Stars’da elmas kodları sadece bir defa kullanılabilir. Böyle bir durumda maalesef ikinci bir kod bulup onu girmeniz gerekir. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz