Brawl Stars Epik Karakterler

Brawl Stars Epik Karakterler

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars epik karakterler, oyundaki orta güce sahip maç esnasında sık sık kullanılabilecek tipteki karakterlerdir. Sizlere bu yazımızda 7 Brawl Stars karakter çeşidinden biri olan epik karakterlerden bahsedeceğiz.

Brawl Stars Karakter Çeşitleri

Brawl Stars’da son güncellemeyle birlikte toplamda 41 karakter bulunuyor. Brawl Stars karakter çeşitleri ise şöyledir:

  • Yaygın Karakterler
  • Nadir Karakterler
  • Aşırı Nadir Karakterler
  • Epik Karakterler
  • Mistik Karakterler
  • Efsanevi Karakterler
  • Kromatik Karakterler

Yukarıda yer alan karakter çeşitleri güçlerine göre sıralanmıştır.

Brawl Stars Epik Karakterler

Brawl Stars Epik Karakterler 2021

Brawl Stars epik karakterler oyundaki orta güçteki karakterlerdir. Oyuna en son eklenen Edgar karakteriyle beraber 7 tane epik karakter vardır.Oyundaki epik karakterler şu şekildedir:

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars, çok oyunculu oynanabilen online savaş oyunudur. Farklı karakterler kullanılarak aynı haritada rakiple maçlar yapılır. Kazanan taraf kupa ve kutu elde eder. Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlara ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

Brawl Stars Yeni Epik Karakter Ne Zaman Çıkacak?

Yeni bir Brawl Stars epik karakter çıkacağı zaman Brawl Talk yayınlarında duyuruluyor. YouTube üzerinden gerçekleşen yayınlarda karakterler hakkında önemli detaylar anlatılıyor. Yeni çıkacak epik karakterlerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalınız.  

Brawl Stars Epik Karakter Çıkarma Taktiği

Epik karakter çıkarma taktiği olarak yapabileceğiniz tek şey bol bol kutu açmaktır. Brawl Stars’da sürekli maç yapıp yeni kutular kazanabilirsiniz. Kazandığınız kutuları açarak epik karakter çıkarma şansınızı artırabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz